Ruben Van Gucht doet bizarre onthulling over huwelijk

89 stemmen
Ruben Van Gucht doet bizarre onthulling over huwelijk

Ruben Van Gucht komt vaak in de media door zijn huwelijk met Blanka Vlasic. De presentator spreekt ook tegenover Radio 2 openhartig over zijn relatie met de voormalige topatlete.

Afgelopen EK kwam Van Gucht nadrukkelijk in het nieuws omdat er plots vrouwenbenen in zijn hotelkamer verschenen. De presentator deed nu een bizarre onthulling over zijn huwelijk met Vlasic.

LEES OOK: Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Gezegend huwelijk

Van Gucht vertelde een uiterst opmerkelijk verhaal over zijn huwelijk en… de paus. “Wat als ik nu vertel dat ons huwelijk is ingezegend door de paus. Geloof je mij of niet?”, vroeg hij. Gasten Astrid Stockman en The Starlings geloofden hun oren niet.

Maar dankzij Vlasic is de opvallende anekdote weldegelijk een feit. “Ondertekend door de paus. Het is het werk van m’n wederhelft geweest. Zij heeft daar de juiste bronnen voor aangesproken”, citeert Het Laatste Nieuws Van Gucht.

Relatie op afstand

Van Gucht en Vlasic stapten in 2022 in het huwelijksbootje, maar het koppel beleeft vooral een relatie op afstand. Vlasic en zoontje Mondo wonen in Kroatië. “We zien elkaar vooral digitaal. Hij heeft deze week voor het eerst ‘papa’ gezegd. Natuurlijk is er een gemis, maar de situatie gaat niet meteen veranderen.”

Vrouwenbenen-incident

Eerder kwam Van Gucht ook al terug op het veelbesproken incident met de vrouwenbenen. “Ik trek er mij heel weinig van aan, omdat Blanka en ik een goede verstandhouding hebben. Wij praten open over alle zaken waar open over gepraat moet worden. Andere mensen hebben daar geen zaken mee.”

Denk jij dat Van Gucht trouw is in zijn huwelijk?

Meest recent

SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

4
4
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

18
18
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

11
11
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

90
90
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

114
114
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

71
71
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

21
21
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

213
213
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

131
131
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

55
55
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

20
20
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

37
37
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

34
34
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

81
81
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

282
282
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

232
232
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

109
109
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

712
712
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

337
337
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

734
734
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

69
69
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

413
413
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

179
179
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

112
112

Meer sportnieuws