Ruben Van Gucht doet bizarre onthulling over huwelijk

89 stemmen
Ruben Van Gucht doet bizarre onthulling over huwelijk

Ruben Van Gucht komt vaak in de media door zijn huwelijk met Blanka Vlasic. De presentator spreekt ook tegenover Radio 2 openhartig over zijn relatie met de voormalige topatlete.

Afgelopen EK kwam Van Gucht nadrukkelijk in het nieuws omdat er plots vrouwenbenen in zijn hotelkamer verschenen. De presentator deed nu een bizarre onthulling over zijn huwelijk met Vlasic.

LEES OOK: Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Gezegend huwelijk

Van Gucht vertelde een uiterst opmerkelijk verhaal over zijn huwelijk en… de paus. “Wat als ik nu vertel dat ons huwelijk is ingezegend door de paus. Geloof je mij of niet?”, vroeg hij. Gasten Astrid Stockman en The Starlings geloofden hun oren niet.

Maar dankzij Vlasic is de opvallende anekdote weldegelijk een feit. “Ondertekend door de paus. Het is het werk van m’n wederhelft geweest. Zij heeft daar de juiste bronnen voor aangesproken”, citeert Het Laatste Nieuws Van Gucht.

Relatie op afstand

Van Gucht en Vlasic stapten in 2022 in het huwelijksbootje, maar het koppel beleeft vooral een relatie op afstand. Vlasic en zoontje Mondo wonen in Kroatië. “We zien elkaar vooral digitaal. Hij heeft deze week voor het eerst ‘papa’ gezegd. Natuurlijk is er een gemis, maar de situatie gaat niet meteen veranderen.”

Vrouwenbenen-incident

Eerder kwam Van Gucht ook al terug op het veelbesproken incident met de vrouwenbenen. “Ik trek er mij heel weinig van aan, omdat Blanka en ik een goede verstandhouding hebben. Wij praten open over alle zaken waar open over gepraat moet worden. Andere mensen hebben daar geen zaken mee.”

Denk jij dat Van Gucht trouw is in zijn huwelijk?

Meest recent

De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

0
0
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

13
13
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

120
120
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

56
56
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

37
37
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

121
121
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

127
127
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

50
50
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

62
62
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

297
297
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

164
164
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

51
51
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

225
225
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

147
147
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

146
146
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

439
439
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

339
339
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

136
136
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

143
143
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

103
103
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

174
174

Meer sportnieuws