Noa Lang weer zwaar onder vuur: ‘Crimineel’

door
Noa Lang weer zwaar onder vuur: ‘Crimineel’

Noa Lang is altijd al een veelbesproken figuur geweest. Ook op de Belgische velden bij Club Brugge kwam de Nederlander geregeld negatief in de media. In Nederland is er weer ophef rond de Oranje-international.

Lang maakte furore bij Club Brugge vooraleer hij de transfer naar PSV maakte. Daar kampte hij afgelopen seizoen met veel blessureleed, maar dit jaar hoopt hij er weer te staan. Het seizoen is vooral begonnen met veel controverse rond Lang.

LEES OOK: Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Criminele connecties

Eerder was er al een rel rond Lang na zijn felle reactie tegen Almere City. De ex-Club Brugge-speler werd gewisseld en uitte zijn onvrede. Nederlandse analisten maakten Lang met de grond gelijk. En ook nu ligt de buitenspeler weer zwaar onder vuur bij onze Noorderburen.

Het verhaal van Quincy Promes is gekend. De aanvaller werd in Nederland veroordeeld en vluchtte naar Rusland. Daar is hij inmiddels ontslagen bij Spartak Moskou, maar Promes heeft in de tweede klasse van de Verenigde Arabische Emiraten een nieuwe uitdaging gevonden.

Op Instagram reageerden Noa Lang en Ian Maatsen met enkele emoji’s over zijn transfer. Valentijn Driessen kan daar niet mee lachen. "Oh Christus, ja. Het zegt natuurlijk alles over die jongens die reageren en dit geweldig vinden.”

De Nederlandse analist snapt er niets van dat Lang en co nog in contact zijn met een ‘crimineel’. "Als je echt begaan bent met het lot van Promes, dan hoop je dat hij op een hoog niveau gaat spelen en niet in de tweede klasse ergens in de zandbak. Maar het geld zal ongetwijfeld goed zijn."

Vind jij Noa Lang een goede speler?

Meest recent

Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

44
44
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

383
383
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

129
129
Voormalig Rode Duivel slachtoffer van gruwelijke feiten

Voetbal hoort te verbinden, niet te verdelen. Voor een ex-Rode Duivel liep een jeugdwedstrijd ...

67
67
Noorse ster in shockzaak: beschuldigingen duiken op

Een storm rond een belofte. Andreas Schjelderup, amper 21 en de toekomst van het Noorse voetbal, ...

65
65
Frank Raes incasseert heel zware klap

Na meer dan veertig jaar bij de openbare omroep geniet Frank Raes (71) van een welverdiend pensioen. ...

230
230
Tom Waes zorgt voor grote shock: "Er zijn geen excuses"

Ongeveer één jaar geleden ging Tom Waes zowel fysiek als mentaal door een zware storm. ...

39
39
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

4826
4826
Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Erik Van Looy mag dan vooral bekendstaan als quizmaster van De Slimste Mens ter Wereld, de ...

283
283
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

407
407
Adriano Bertaccini verrast iedereen met héél groot geheim

Veel Anderlecht-supporters ontwaken deze morgen ongetwijfeld met een euforisch gevoel. Gisteren ...

268
268
Minouche Van der Gijp choqueert René: “Begrijpt er niks van”

Minouche van der Gijp (51), de vrouw van oud-voetballer en tv-persoonlijkheid René van der ...

25
25
Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Hij was jarenlang één van de meest elegante aanvallers van het Belgische voetbal, en ...

356
356
Herman Brusselmans ontketent storm met giftige uithaal

Schrijver Herman Brusselmans heeft het weer klaargespeeld: met een combinatie van spot, provocatie ...

240
240
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Bel de politie niet!"

De afgelopen weken kwam Ruben Van Gucht opnieuw veelvuldig in het nieuws — en niet altijd om ...

237
237
Herman Brusselmans zet 'Oude Doos-BV' compleet voor schut

Auteur en eeuwige provocateur Herman Brusselmans heeft opnieuw voor een onvergetelijk ...

344
344
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

709
709
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

1176
1176
David Beckham breekt volledig na onverwachte gebeurtenis

David Beckham is een echt icoon van het Engelse voetbal. De sierlijke middenvelder maakte furore op ...

109
109
VTM-commentator afgemaakt na CL-wedstrijd Club: 'Absurd!'

Wat een avond in het Jan Breydelstadion. Club Brugge leverde gisteren een fenomenale prestatie in de ...

676
676
'Lawine aan excuses'-Van Gucht doet spraakmakende onthulling

Hij is niet enkel bekend als de enthousiaste sportpresentator die onder meer wielerverslaggeving met ...

540
540
Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Vlak voor de confrontatie met Club Brugge kwam er vandaag alarmerend nieuws vanuit Spanje. Daar is ...

236
236
Johan Derksen incasseert mokerslag in zaak-Borsato

De ontuchtzaak tegen Marco Borsato blijft de gemoederen bezighouden, niet alleen vanwege de ...

317
317
Celine Van Ouytsel onthutst: "Ik ben er ingetrapt"

De Vlaamse showbizzwereld gonst van de geruchten en warme gevoelens: Celine Van Ouytsel en Metejoor ...

211
211
GEWELDIGE beelden: Franky Van der Elst doet Flick blozen

Een moment dat niemand zag aankomen — en toch alle harten veroverde. Op de persconferentie ...

200
200

Meer sportnieuws