Ongezien: ‘Kompany en Belgen zorgen voor bliksemontslag'

door
Ongezien: ‘Kompany en Belgen zorgen voor bliksemontslag'

Bizar nieuws uit Engeland. Trainer Vincent Kompany en spelers Ameen Al-Dakhil (ex-Standard en STVV), Mike Trésor (ex-KRC Genk) en Manuel Benson (Royal Antwerp FC) zijn onrechtstreeks verantwoordelijk voor het ontslag van Dave Longwell, hoofd jeugdopleidingen van Burnley.

Longwell verstuurde een snoeiharde beoordeling over enkele spelers van het eerste team via Whatsapp naar een verkeerde groep. De boodschap kwam aan bij de selectie van de U21 waarna de berichten terecht kwamen bij de A-kern en coach Scott Parker (ex-Club Brugge).

LEES OOK: 'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Kompany neergehaald

Kompany werd ook genoemd. De Belgische oefenmeester werd verweten slechte spelers te hebben gehaald en vervolgens de club achterliet. ‘Er zijn zoveel spelers die Vinny (Vincent Kompany, red.) heeft gekocht in de Championship die nu het niveau niet aankunnen in de Premier League.’

‘Het is een groot probleem dat de spelers niet kunnen worden geloosd door de financiën van de club en het is een grote puinhoop met zoveel slechte spelers die Kompany heeft gehaald. En nu is Vinny vertrokken’, klinkt het. Maar drie spelers werden positief beoordeeld: Josh Cullen (ex-Anderlecht), James Trafford en Josh Brownhill.

Belgen met de grond gelijk gemaakt

Trésor en Benson kregen de volle laag. Laatstgenoemde werd ‘lui met een slecht karakter’ genoemd en eerstgenoemde werd afgemaakt door zijn transfersom. ‘Hij kostte 18 miljoen euro! En hij is helemaal niet goed, heeft amper gespeeld. Een lichtgewicht en slechte persoonlijkheid. Pure geldverspilling’.

Ook Rode Duivel Ameen Al-Dakhil, die inmiddels de overstap heeft gemaakt naar het Duitse Stuttgart werd niet gespaard. ‘Hij is niet goed genoeg voor de Premier League en na één match werd hij al in de vuilbak gegooid en speelde hij niet meer. Te dun en slap voor Engeland.’

Vind jij het terecht dat Longwell is ontslagen?

Meest recent

Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1048
1048
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

89
89
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

118
118
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

150
150
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

106
106
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

1331
1331
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

252
252
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

225
225
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

84
84
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

167
167
Nainggolan privé gefileerd: vriendin onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

171
171
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

155
155
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

162
162
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

429
429
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

202
202
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

63
63
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

811
811
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

257
257
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

474
474
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

317
317
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

27
27
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

420
420
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

600
600
Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Tom Waes zal ongetwijfeld blij zijn dat we in een nieuw jaar zitten. 2025 was turbulent voor het ...

41
41

Meer sportnieuws