Marc Coucke komt in zware storm terecht: "Schaamteloze patser!"

door
Marc Coucke komt in zware storm terecht:

Het verhaal van KV Oostende is definitief voorbij, maar de club werd ondertussen gereanimeerd door KSV Diksmuide en omgevormd tot KVDO. Een ferme streep door de rekening van Marc Coucke, die werd na een verrassende zet nu bedolven onder een storm van kritiek.

LEES OOK: Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

Miljoenenclaim

Gisteren kon u hier al lezen dat er een stevige oorlog is losgebarsten tussen Marc Coucke enerzijds en de curator en stad Oostende anderzijds.

De inzet is de tribune die Marc Coucke gebouwd heeft en in 'bruikleen' verhuurde aan KV Oostende. Volgens de kuststad is deze (door het faillissement) nu volledig eigendom van Oostende zelf en dus niet meer van Alychlo, de investeringsmaatschappij achter de zakenman van Anderlecht.

KVO-fans in razernij

Coucke spande zopas een rechtszaak aan en wil zo snel mogelijk een plaatsbeschrijving van zijn tribune en nog aanwezige spullen, iets wat door de curator geweigerd werd. Tevens zou de zakenman betwisten dat zijn investering volledig naar de stad gaat.

Voor veel KVO-supporters valt de rechtszaak op een koude steen. De aanhang moest al het vertrek van Coucke naar Anderlecht verwerken, zagen hun club nadien in een diepe put vallen en uiteindelijk dus failliet gaan.

X gaat volledig los op Coucke

Veel aanhangers van de kustploeg zien Coucke nog steeds als de grote schuldige van de huidige malaise en op X kreeg de eigenaar van Anderlecht heel wat bagger over zich heen, ook van journalist Hans Vandeweghe:

Wat vindt u van de opmerkelijke zet van Coucke?

Meest recent

Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

50
50
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

240
240
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

26
26
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

371
371
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

353
353
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

1042
1042
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

133
133
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

164
164
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

25
25
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

1433
1433
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

389
389
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

148
148
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

287
287
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

233
233
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

159
159
Herman Brusselmans furieus: "Het is een tijd van razernij"

Herman Brusselmans belandde vorig jaar in het oog van de storm na een column over de Gaza-oorlog die ...

163
163
Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Nog geen twee jaar na zijn onvergetelijke wereldtitel bevindt Luca Brecel zich in het zwaarste dal ...

233
233
Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Kevin De Bruyne ligt in de lappenmand bij Napoli, maar de middenvelder is uiteraard nog steeds erg ...

81
81
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

128
128
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

473
473
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

1442
1442
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

359
359
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

105
105
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

143
143
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

182
182

Meer sportnieuws