Rik Verheye doet spraakmakende onthulling over Ella Leyers

656
Rik Verheye doet spraakmakende onthulling over Ella Leyers

Zowel privé als professioneel was het leven van Rik Verheye het afgelopen jaar een ware rollercoaster. Samen met 'partner in crime' Sam Kerkhofs kocht de acteur een voetbalclub en daarnaast werden een paar relaties breed uitgesmeerd in de pers. 'Nonkel' Rik blikte zelf terug op een turbulente periode.

LEES OOK: Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Notoir Club-fan koopt voetbalclub

West-Vlaming Rik Verheye is in de eerste plaats (en nog steeds) een notoir Club Brugge-supporter. Verheye is zowat bij elke thuiswedstrijd te zien op Jan Breydel als... Sporting Hasselt niet moet spelen.

Met Sam Kerkhofs verraste Verheye goed 9 maanden geleden door 'De Spor' over te nemen. Helemaal naar het scenario van het Welshe Wrexham waar twee bekende Amerikanen de club kochten en er een ware realityreeks aan koppelden. Iets wat het Vlaamse duo ook deed met het fel gesmaakte gelijknamige programma op de Play-kanalen.

"Moet heftig geweest zijn"

Voor Verheye was het alvast een enorm druk jaar met de vele opnames voor kaskraker Nonkels (ook te zien op Play4 en Streamz), daarnaast was er ook een spraakmakende relatie met TV-gezicht Ella Leyers.

De twee begonnen stormachtig een romance, verloofden zich snel maar na zes maanden was het sprookje al voorbij. Iets waar Rik ook spijt van heeft, voornamelijk richting zijn vorige vriendin Anouck. "Ik ben toen (na de vorige relatie) vrij snel in een ander avontuur beland. Het overkwam mij zowaar, dat is meteen publiekelijk gegaan en dat moet voor haar best heftig zijn geweest. Ik zat in een waas, ik heb haar onbedoeld pijn gedaan en daar ben ik niet trots op. Dat had allemaal hoffelijker gekund.” Zo klonk het bij HLN.

Ondertussen vormt Rik al een hele tijd een nieuw koppel met Manon, de twee zijn vaak te zien in de realityreeks en ze lijken een nieuwe 'match made in heaven'.

Heeft u al een aflevering gezien van De Spor?

Meest recent

'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

6
6
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

7
7
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

23
23
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

64
64
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

64
64
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

144
144
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

135
135
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

117
117
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

129
129
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

100
100
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

189
189
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

233
233
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

84
84
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

116
116
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

92
92
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

84
84
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

232
232
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1058
1058
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

177
177

Meer sportnieuws