Rik Verheye doet spraakmakende onthulling over Ella Leyers

656 stemmen
Rik Verheye doet spraakmakende onthulling over Ella Leyers

Zowel privé als professioneel was het leven van Rik Verheye het afgelopen jaar een ware rollercoaster. Samen met 'partner in crime' Sam Kerkhofs kocht de acteur een voetbalclub en daarnaast werden een paar relaties breed uitgesmeerd in de pers. 'Nonkel' Rik blikte zelf terug op een turbulente periode.

LEES OOK: De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Notoir Club-fan koopt voetbalclub

West-Vlaming Rik Verheye is in de eerste plaats (en nog steeds) een notoir Club Brugge-supporter. Verheye is zowat bij elke thuiswedstrijd te zien op Jan Breydel als... Sporting Hasselt niet moet spelen.

Met Sam Kerkhofs verraste Verheye goed 9 maanden geleden door 'De Spor' over te nemen. Helemaal naar het scenario van het Welshe Wrexham waar twee bekende Amerikanen de club kochten en er een ware realityreeks aan koppelden. Iets wat het Vlaamse duo ook deed met het fel gesmaakte gelijknamige programma op de Play-kanalen.

"Moet heftig geweest zijn"

Voor Verheye was het alvast een enorm druk jaar met de vele opnames voor kaskraker Nonkels (ook te zien op Play4 en Streamz), daarnaast was er ook een spraakmakende relatie met TV-gezicht Ella Leyers.

De twee begonnen stormachtig een romance, verloofden zich snel maar na zes maanden was het sprookje al voorbij. Iets waar Rik ook spijt van heeft, voornamelijk richting zijn vorige vriendin Anouck. "Ik ben toen (na de vorige relatie) vrij snel in een ander avontuur beland. Het overkwam mij zowaar, dat is meteen publiekelijk gegaan en dat moet voor haar best heftig zijn geweest. Ik zat in een waas, ik heb haar onbedoeld pijn gedaan en daar ben ik niet trots op. Dat had allemaal hoffelijker gekund.” Zo klonk het bij HLN.

Ondertussen vormt Rik al een hele tijd een nieuw koppel met Manon, de twee zijn vaak te zien in de realityreeks en ze lijken een nieuwe 'match made in heaven'.

Heeft u al een aflevering gezien van De Spor?

Meest recent

Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

3
3
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

32
32
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

50
50
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

58
58
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

33
33
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

270
270
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

88
88
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

115
115
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

127
127
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

139
139
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

452
452
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

140
140
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

126
126
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

354
354
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

273
273
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

84
84
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

634
634
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

232
232
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

170
170
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

507
507
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

237
237
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

380
380
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

444
444
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

861
861
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

319
319

Meer sportnieuws