Rik Verheye doet spraakmakende onthulling over Ella Leyers

door
Rik Verheye doet spraakmakende onthulling over Ella Leyers

Zowel privé als professioneel was het leven van Rik Verheye het afgelopen jaar een ware rollercoaster. Samen met 'partner in crime' Sam Kerkhofs kocht de acteur een voetbalclub en daarnaast werden een paar relaties breed uitgesmeerd in de pers. 'Nonkel' Rik blikte zelf terug op een turbulente periode.

LEES OOK: Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Notoir Club-fan koopt voetbalclub

West-Vlaming Rik Verheye is in de eerste plaats (en nog steeds) een notoir Club Brugge-supporter. Verheye is zowat bij elke thuiswedstrijd te zien op Jan Breydel als... Sporting Hasselt niet moet spelen.

Met Sam Kerkhofs verraste Verheye goed 9 maanden geleden door 'De Spor' over te nemen. Helemaal naar het scenario van het Welshe Wrexham waar twee bekende Amerikanen de club kochten en er een ware realityreeks aan koppelden. Iets wat het Vlaamse duo ook deed met het fel gesmaakte gelijknamige programma op de Play-kanalen.

"Moet heftig geweest zijn"

Voor Verheye was het alvast een enorm druk jaar met de vele opnames voor kaskraker Nonkels (ook te zien op Play4 en Streamz), daarnaast was er ook een spraakmakende relatie met TV-gezicht Ella Leyers.

De twee begonnen stormachtig een romance, verloofden zich snel maar na zes maanden was het sprookje al voorbij. Iets waar Rik ook spijt van heeft, voornamelijk richting zijn vorige vriendin Anouck. "Ik ben toen (na de vorige relatie) vrij snel in een ander avontuur beland. Het overkwam mij zowaar, dat is meteen publiekelijk gegaan en dat moet voor haar best heftig zijn geweest. Ik zat in een waas, ik heb haar onbedoeld pijn gedaan en daar ben ik niet trots op. Dat had allemaal hoffelijker gekund.” Zo klonk het bij HLN.

Ondertussen vormt Rik al een hele tijd een nieuw koppel met Manon, de twee zijn vaak te zien in de realityreeks en ze lijken een nieuwe 'match made in heaven'.

Heeft u al een aflevering gezien van De Spor?

Meest recent

'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

32
32
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

41
41
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

31
31
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

129
129
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

52
52
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

135
135
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

158
158
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

84
84
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

310
310
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

481
481
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

93
93
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

30
30
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

493
493
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

121
121
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

177
177
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

285
285
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

75
75
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2580
2580
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

202
202
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

590
590
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

281
281
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

13
13
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

224
224

Meer sportnieuws