Vriendin Luca Brecel krijgt mokerslag: 'Spijkerharde straf'

907
Vriendin Luca Brecel krijgt mokerslag: 'Spijkerharde straf'

Wereldkampioen snooker Luca Brecel is ondertussen al geruime tijd samen met Laura. Onlangs kwam de dame terecht in een heuse mediastorm na onverkwikkelijke zaken uit het verleden. Voor de rechtbank kreeg ze nu een immense mokerslag.

LEES OOK: Ex-Genk spits zorgt voor euforie en grote woede in Nederland

Sensationele comebacks

The Belgian Bullet beleefde goed een jaar geleden een prachtig sprookje in The Crucible Theatre. Die kleine maar gezellige hal in Sheffield is elk jaar het decor van het prestigieuze wereldkampioenschap snooker.

Na een rit vol met sensationele comebacks zette Brecel de kers op de taart na een razend spannende finale tegen de ervaren Engelsman Mark Selby. Nadien werd onze landgenoot uitgebreid gevierd, ook bij zijn favoriete club Racing Genk.

Was het de 'last' van de wereldtitel of gewoon een mindere vorm? Dit seizoen liep het een pak minder voor onze landgenoot en verloor hij al in de eerste ronde na... een comeback van David Gilbert.

Spraakmakend drugsverhaal

Onlangs kwam er een klein drama op hem af, zijn vriendin Laura was immers een pion in een wel heel spraakmakend drugsverhaal, zo konden we lezen in verschillende kranten. Ondanks die storm bleef Brecel trouw aan de zijde staan van Laura, dat lieten de twee nog zien in verschillende Instagram-verhalen.

De vriendin van Brecel was onderdeel van een drugsbende die opereerde vanuit de naam C-team. "Tussen maart 2022 en januari 2023 verkocht Laura V. op grote schaal cocaïne, XTC, MDMA, mephedrone, speed, hasj. Ze rolde door haar eigen gebruik in de verkoop. Eerst was ze chauffeur voor de bende, later kreeg ze een meer organiserende rol. Een bankonderzoek wees uit dat er liefst 35.000 euro op haar rekening werd gestort door klanten.” Zo gaf procureur Lode Vandaele aan bij Het Nieuwsblad.

Strenge bestraffing gevraagd

De eega van Brecel werd even opgepakt maar nadien vrijgelaten onder voorwaarden. De zaak kwam onlangs voor de rechtbank en daar vroeg advocaat Koen Huys voor een probatieuitstel: “Laura leidde geen luxeleventje. Ze droeg geen merkkleding, reed niet met een dure auto en leefde zelfs op straat. Meneer de rechter, had ze die centen gehad, dan sliep ze toch niet op straat?" Zo klonk het bij HLN.

Die vraag van Laura's advocaat viel in dovemansoren want de dame kreeg wel degelijk een celstraf van 37 maanden, zij het volledig met uitstel. Tevens moet ze een boete ophoesten van 15.000 euro, een pak minder dan de 60.000 die aanvankelijk gevraagd werd.

 

Een correcte bestraffing?

Meest recent

Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht eindelijk bekend?

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

9
9
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

40
40
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

26
26
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

18
18
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

47
47
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

176
176
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

27
27
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

42
42
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

101
101
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

56
56
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

192
192
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

64
64
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

179
179
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

936
936
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

168
168
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

933
933
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

50
50
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

24
24
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

155
155
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302

Meer sportnieuws