Vriendin Luca Brecel krijgt mokerslag: 'Spijkerharde straf'

907 stemmen
Vriendin Luca Brecel krijgt mokerslag: 'Spijkerharde straf'

Wereldkampioen snooker Luca Brecel is ondertussen al geruime tijd samen met Laura. Onlangs kwam de dame terecht in een heuse mediastorm na onverkwikkelijke zaken uit het verleden. Voor de rechtbank kreeg ze nu een immense mokerslag.

Sensationele comebacks

The Belgian Bullet beleefde goed een jaar geleden een prachtig sprookje in The Crucible Theatre. Die kleine maar gezellige hal in Sheffield is elk jaar het decor van het prestigieuze wereldkampioenschap snooker.

Na een rit vol met sensationele comebacks zette Brecel de kers op de taart na een razend spannende finale tegen de ervaren Engelsman Mark Selby. Nadien werd onze landgenoot uitgebreid gevierd, ook bij zijn favoriete club Racing Genk.

Was het de 'last' van de wereldtitel of gewoon een mindere vorm? Dit seizoen liep het een pak minder voor onze landgenoot en verloor hij al in de eerste ronde na... een comeback van David Gilbert.

Spraakmakend drugsverhaal

Onlangs kwam er een klein drama op hem af, zijn vriendin Laura was immers een pion in een wel heel spraakmakend drugsverhaal, zo konden we lezen in verschillende kranten. Ondanks die storm bleef Brecel trouw aan de zijde staan van Laura, dat lieten de twee nog zien in verschillende Instagram-verhalen.

De vriendin van Brecel was onderdeel van een drugsbende die opereerde vanuit de naam C-team. "Tussen maart 2022 en januari 2023 verkocht Laura V. op grote schaal cocaïne, XTC, MDMA, mephedrone, speed, hasj. Ze rolde door haar eigen gebruik in de verkoop. Eerst was ze chauffeur voor de bende, later kreeg ze een meer organiserende rol. Een bankonderzoek wees uit dat er liefst 35.000 euro op haar rekening werd gestort door klanten.” Zo gaf procureur Lode Vandaele aan bij Het Nieuwsblad.

Strenge bestraffing gevraagd

De eega van Brecel werd even opgepakt maar nadien vrijgelaten onder voorwaarden. De zaak kwam onlangs voor de rechtbank en daar vroeg advocaat Koen Huys voor een probatieuitstel: “Laura leidde geen luxeleventje. Ze droeg geen merkkleding, reed niet met een dure auto en leefde zelfs op straat. Meneer de rechter, had ze die centen gehad, dan sliep ze toch niet op straat?" Zo klonk het bij HLN.

Die vraag van Laura's advocaat viel in dovemansoren want de dame kreeg wel degelijk een celstraf van 37 maanden, zij het volledig met uitstel. Tevens moet ze een boete ophoesten van 15.000 euro, een pak minder dan de 60.000 die aanvankelijk gevraagd werd.

 

Een correcte bestraffing?

Meest recent

'Na Tzolis en Stankovic: nog twee sterkhouders weg bij Club'

Club Brugge deed al de nodige uitgaande transfers. Blauw-Zwart gaat weer heel veel geld kunnen ...

268
268
Vertrekt Overmars na exit van Gheysens?

Wouter Vandenhaute heeft met een groep mensen Royal Antwerp FC overgenomen. Sommigen halen aan dat ...

113
113
'Anderlecht grijpt mis, Athletic de Bilbao wint het pleit'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

107
107
Sommer heeft héél duidelijke boodschap voor Club Brugge-fans

Yann Sommer maakte nog geen minuten tegen sc Heerenveen, maar dat zal in de volgende oefenpot wel ...

150
150
'STVV passeert weer langs de kassa'

STVV gaat weldra een volgende uitgaande transfer afronden. De Kanaries zijn momenteel nog volop aan ...

85
85
Oefenduels: wake up-call Standard, KVK geeft zege nipt weg

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichter. En dus werken de ...

113
113
'Toptransfer Tresoldi: Club krijgt deadline opgelegd'

Het zijn drukke dagen voor de sportieve leiding van Club Brugge. Zo staat de landskampioen op punt ...

480
480
Nummer 9 voor Messi? Opvallende actie Ballon d'Or-organisatie

Lionel Messi kan zondagavond opnieuw een indrukwekkend stukje voetbalgeschiedenis schrijven. Zo ...

101
101
'Club heeft genoeg gezien: miljoenenaankop kan beschikken'

Tenzij de medische proeven nog roet in het eten gooien, trekt Christos Tzolis eerstdaags naar ...

429
429
Garcia of nieuwe bondscoach? Vandenbempt spreekt heldere taal

Terwijl dit weekend de ontknoping van het WK 2026 wordt afgewerkt, is de KBVB-top volop bezig met ...

252
252
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Club, miljoenentransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

303
303
Grote troef overname Antwerp: toptransfers op komst?

Royal Antwerp FC is overgenomen door Wouter Vandenhaute en consorten. Paul Gheysens neemt afscheid ...

624
624
Straffe wending Khalaili: Hubert doet boekje open

Anan Khalaili leek op weg naar een zomerse toptransfer naar Internazionale. Er werd al een akkoord ...

154
154
Donald Trump praat mond voorbij over Balogun-affaire

De Balogun-affaire blijft nog nazinderen. De spits van de Verenigde Staten was geschorst tegen ...

376
376
Onverwachte laatste Antwerp-boodschap aan Gheysens

Paul Gheysens heeft officieel afscheid genomen van Royal Antwerp FC. De zakenman stond tien jaar aan ...

284
284
‘Verrassende club wint strijd om Raskin: ferme som bekend’

Nicolas Raskin kende een sterk WK met de Rode Duivels. De middenvelder was één van de ...

267
267
Meer dan 200 landen steunen Infantino: klacht bij IOC

Gianni Infantino is een veelbesproken figuur dit WK. De president van de FIFA is al jarenlang de ...

253
253
'Wils weigerde deze aanbieding uit de Jupiler Pro League'

Stef Wils koos onlangs om bij Amedspor te tekenen. Niet als hoofdtrainer, maar als assistent-coach ...

115
115
'Van Crombrugge weigert voorstel van Jupiler Pro League-club'

Hendrik Van Crombrugge moet weg bij KRC Genk. De doelman traint zelfs individueel. De ervaren keeper ...

425
425
'Volgende club in de markt voor Saliba, RSCA beslist'

Zeer goed nieuws voor Vitor Bruno. Nathan Saliba is weer terug op RSC Anderlecht. De Canadese ...

631
631
Joos of Vandenbempt? VRT kiest commentator WK-finale

Zondagavond is het zover: dan vechten Argentinië en Spanje uit wie met de wereldtitel aan de ...

1246
1246
Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

396
396
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

393
393
Instorting Engeland zindert na: Tuchel in nauwe schoentjes

Engeland is er wederom niet in geslaagd de WK-finale te halen. Nochtans kwam het in de halve finale ...

249
249
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

988
988

Meer sportnieuws