Vriendin Luca Brecel krijgt mokerslag: 'Spijkerharde straf'

907 stemmen
Vriendin Luca Brecel krijgt mokerslag: 'Spijkerharde straf'

Wereldkampioen snooker Luca Brecel is ondertussen al geruime tijd samen met Laura. Onlangs kwam de dame terecht in een heuse mediastorm na onverkwikkelijke zaken uit het verleden. Voor de rechtbank kreeg ze nu een immense mokerslag.

Sensationele comebacks

The Belgian Bullet beleefde goed een jaar geleden een prachtig sprookje in The Crucible Theatre. Die kleine maar gezellige hal in Sheffield is elk jaar het decor van het prestigieuze wereldkampioenschap snooker.

Na een rit vol met sensationele comebacks zette Brecel de kers op de taart na een razend spannende finale tegen de ervaren Engelsman Mark Selby. Nadien werd onze landgenoot uitgebreid gevierd, ook bij zijn favoriete club Racing Genk.

Was het de 'last' van de wereldtitel of gewoon een mindere vorm? Dit seizoen liep het een pak minder voor onze landgenoot en verloor hij al in de eerste ronde na... een comeback van David Gilbert.

Spraakmakend drugsverhaal

Onlangs kwam er een klein drama op hem af, zijn vriendin Laura was immers een pion in een wel heel spraakmakend drugsverhaal, zo konden we lezen in verschillende kranten. Ondanks die storm bleef Brecel trouw aan de zijde staan van Laura, dat lieten de twee nog zien in verschillende Instagram-verhalen.

De vriendin van Brecel was onderdeel van een drugsbende die opereerde vanuit de naam C-team. "Tussen maart 2022 en januari 2023 verkocht Laura V. op grote schaal cocaïne, XTC, MDMA, mephedrone, speed, hasj. Ze rolde door haar eigen gebruik in de verkoop. Eerst was ze chauffeur voor de bende, later kreeg ze een meer organiserende rol. Een bankonderzoek wees uit dat er liefst 35.000 euro op haar rekening werd gestort door klanten.” Zo gaf procureur Lode Vandaele aan bij Het Nieuwsblad.

Strenge bestraffing gevraagd

De eega van Brecel werd even opgepakt maar nadien vrijgelaten onder voorwaarden. De zaak kwam onlangs voor de rechtbank en daar vroeg advocaat Koen Huys voor een probatieuitstel: “Laura leidde geen luxeleventje. Ze droeg geen merkkleding, reed niet met een dure auto en leefde zelfs op straat. Meneer de rechter, had ze die centen gehad, dan sliep ze toch niet op straat?" Zo klonk het bij HLN.

Die vraag van Laura's advocaat viel in dovemansoren want de dame kreeg wel degelijk een celstraf van 37 maanden, zij het volledig met uitstel. Tevens moet ze een boete ophoesten van 15.000 euro, een pak minder dan de 60.000 die aanvankelijk gevraagd werd.

 

Een correcte bestraffing?

Meest recent

'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

80
80
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

35
35
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

296
296
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

101
101
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

139
139
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

30
30
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

445
445
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

261
261
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

493
493
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

558
558
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

148
148
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

741
741
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

280
280
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

530
530
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

263
263
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

324
324
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

195
195
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

514
514
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

467
467
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

95
95
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

63
63
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

66
66
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

900
900
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

386
386
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

583
583

Meer sportnieuws