Filip Joos beleeft schrikwekkend moment: "In ziekenhuis?"

door
Filip Joos beleeft schrikwekkend moment:

Filip Joos is ondertussen een gevestigde waarde binnen de sportjournalistiek. Al in de jaren 90 begon de veelzijdigde voetbalcommenator te werken bij de openbare omroep en daar kwamen ondertussen tal van projecten bij. In een populaire podcast kwam Joos nu met een verrassende onthulling.

LEES OOK: Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Stokjes overgenomen van VTM-transfer

Sinds dit jaar is Joos ook de host van Extra Time, een programma dat hij 'overnam' van de getransfereerde Aster Nzeyimana, die vertrok net voor de zomer immers richting VTM.

Naast dat nieuwe project, is Filip ook al jaren één van de vaste gasten in de zeer gewaardeerde podcast 90 Minutes, die dit jaar in handen wordt genomen door 'Mol' Gilles De Coster, ook hij nam immers het stokje over van... Aster.

In 90 Minutes wordt elke week de voetbalactualiteit gefileerd door een brede bril. Waar er in Extra Time nog hard gelet moet worden op de tijd, duren de uitzendingen van de podcast vaak een uur of twee.

"Ga me blootgeven"

Daarin komen verschillende competities aan bod, al wordt het vizier nog steeds hard gelegd op de Jupiler Pro League. Ook Filip Joos zelf voetbalde ooit op een tamelijk hoog niveau en kwam met een 'geheim'.

"Ik ga me blootgeven. Ik voetbalde ooit bij Dendermonde (toen 4de klasse) en we speelden op het veld van Aarschot. Die ploeg had toen 1/30 gehaald in zijn eerste tien wedstrijden. We kregen daar een ongeziene 5-0 pandoering en de dinsdag erop kwam de voorzitter en een vertegenwoordiger van Philips (sponsor) naar de kleedkamer", zo opende Joos.

"Er werd een helse tirade afgestoken en men vroeg of er één speler was die tevreden was over zijn prestatie." Filip stak vervolgens zijn hand op: "Ik was ook echt goed die wedstrijd, alleen had ik dat uiteraard beter niet gedaan na zo'n pandoering". Medegast Tuur Dierckx gaf er meteen een kwinkslag aan: "De dag erna wakker geworden in het ziekenhuis"? Naast Dendermonde speelde Joos bijvoorbeeld ook geruime tijd voor Lyra in derde klasse. Hij sloot zijn carrière op zijn 37ste af met... een rode kaart bij eersteprovincialer Kemzeke.

Doet Joos het goed als presentator van Extra Time?

Meest recent

Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

133
133
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

185
185
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

137
137
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

31
31
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

318
318
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

108
108
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

531
531
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

133
133
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

61
61
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

1150
1150
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

120
120
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

123
123
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

62
62
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

468
468
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

783
783
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

320
320
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

197
197
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

1057
1057
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

224
224
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

733
733
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

457
457
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

340
340
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

232
232
Ruben Van Gucht breekt alle taboes: "Het is te klein"

Er is zelden een week dat Ruben Van Gucht niet in het nieuws verschijnt. De VRT-man kwam de ...

109
109
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

394
394

Meer sportnieuws