Stijn Stijnen brengt prachtig eerbetoon aan betreurde Sterchele

door
Stijn Stijnen brengt prachtig eerbetoon aan betreurde Sterchele

Vandaag kan de dag ingaan dat Club Europese voetbalgeschiedenis schrijft, al zal het sowieso ook een dag zijn met een dubbel gevoel. Exact 16 jaar geleden verloor de Blauw-Zwart familie één van zijn geliefde helden, een moment dat ongetwijfeld niet onopgemerkt voorbij zal gaan vanavond.

LEES OOK: ‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Trio aan finales, deze keer met happy end?

Club Brugge tracht vanavond om de 3-2 achterstand uit de heenwedstrijd goed te maken tegen Fiorentina en zo richting de Europese finale van de Conference League te gaan.

Tijdens de jaren '70 speelde Club Brugge al 2 Europese finales, die werden destijds twee keer verloren tegen Liverpool. Heel Jan Breydel hoopt vanavond op een nieuwe stunt.

Club speelt uitzonderlijk op woensdag, dat heeft alles te maken met de bekerfinale morgen en de gelijklopende religieuze Heilig Bloedprocessie in Brugge. 

Dag vol symboliek

Maar laat net deze woensdag ook veel symboliek vertegenwoordigen. Op 8 mei 2008 verloor Club Brugge met de sympathieke François Sterchele één van zijn absolute helden. De amper 26-jarige Belg overleed na een tragisch verkeersongeval en dompelde heel Blauw-Zwart in rouw. Bekijk hieronder nog eens het prachtige eerbetoon van Filip Joos:

Op Instagram toonde Stijn Stijnen met een prachtige foto dat heel Club Brugge de betreurde Sterchele nooit zal vergeten en ook via X regent het steunbetuigingen richting de familie van de Waalse spits.

Was hij één van de meest sympathieke spelers op onze velden?

Meest recent

Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

179
179
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

69
69
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

65
65
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

221
221
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

491
491
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

305
305
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

147
147
Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Een zinderende post op Instagram van Gert Verheyen heeft heel wat reacties losgemaakt. Met een ...

374
374
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

200
200
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

329
329
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

120
120
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

156
156
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

284
284
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

578
578
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

174
174
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

602
602
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

114
114
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

119
119
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

263
263
Van Gucht in liefdesdrama: Charlotte gaat vol in de aanval

Is er een pittige liefdesstrijd op gang gekomen in het leven van Ruben Van Gucht? De VRT-presentator ...

249
249
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

73
73
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

157
157
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

81
81
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

189
189

Meer sportnieuws