Ruben Van Gucht legt kaarten op tafel: "Dat hoeft niet met Blanka"

door
Ruben Van Gucht legt kaarten op tafel:

Ruben Van Gucht heeft andermaal drukke maanden achter de rug. Met de voorjaarskoersen was het sportanker van VRT zowat wekelijks op stap met collega Ine Beyen en daarnaast heeft hij ook nog zijn eigen radioprogramma en podcast. Nu was er gelukkig tijd voor wat quality time en één opvallende uitspraak.

LEES OOK: Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Co-commentator of romance?

Het leven lijkt bij het VRT-gezicht nooit stil te staan. Hij is uiteraard enorm gepassioneerd door de wielersport en geeft vooral bij de vrouwen commentaar, samen met de bevallige Ine Beyen.

De twee hebben ondertussen al de 'gespecialiseerde geruchtenmolen' achter de rug, waarin vooral Ruben beschuldigd werd van overspel (in Dag Allemaal). Ine zelf is al een aantal jaren geleden gescheiden van ex-wielrenner Serge Pauwels.

Van Gucht vormt al een paar jaar een koppel met voormalig Olympisch Kampioene Blanka Vlasic, ze traden ondertussen in het huwelijk en hebben met Mondo ook een eerste kind samen.

"Ik wil het niet"

De voorbije dagen vertoefde Ruben in Kroatië maar zopas gaf hij bij Radio 2 ook aan hoe het nu juist zit met hun relatie. "Ze is in de atletiek echt een wereldster geweest”, klonk het meteen bewonderend (thuis hangt er een grote foto op van Blanka). “Maar verder is ze ook een geweldige, zeer lieve, vrouw. Blanka is een fantastische mama voor onze zoon. Ik heb alleen maar lof voor wat zij doet.”

En Van Gucht deed ook een opvallend boekje open over hun toekomstplannen. "Ik wil niet per se nog een tweede kind. Maar dat hangt natuurlijk ook af van Blanka. Ze wordt dit jaar veertig, maar ik heb niet de indruk dat zij het daar moeilijk mee heeft. “Blanka en ik wilden zo graag mama en papa worden. We wilden het gevoel en die liefde ervaren. Dat is nu ingevuld, dus voor mij hoeft een tweede kind niet.” Zo klonk het duidelijk, al blijft het natuurlijk de vraag hoe Blanka hier over denkt.

Een begrijpelijke keuze?

Meest recent

Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

70
70
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

59
59
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

200
200
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

218
218
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

102
102
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

238
238
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

226
226
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

143
143
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

101
101
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

100
100
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

78
78
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

239
239
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

470
470
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

506
506
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

73
73
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

67
67
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

343
343
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

26
26
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

200
200
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

305
305
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

374
374
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

162
162
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

85
85
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

219
219
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

120
120

Meer sportnieuws