Ruben Van Gucht legt kaarten op tafel: "Dat hoeft niet met Blanka"

door
Ruben Van Gucht legt kaarten op tafel:

Ruben Van Gucht heeft andermaal drukke maanden achter de rug. Met de voorjaarskoersen was het sportanker van VRT zowat wekelijks op stap met collega Ine Beyen en daarnaast heeft hij ook nog zijn eigen radioprogramma en podcast. Nu was er gelukkig tijd voor wat quality time en één opvallende uitspraak.

LEES OOK: Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Co-commentator of romance?

Het leven lijkt bij het VRT-gezicht nooit stil te staan. Hij is uiteraard enorm gepassioneerd door de wielersport en geeft vooral bij de vrouwen commentaar, samen met de bevallige Ine Beyen.

De twee hebben ondertussen al de 'gespecialiseerde geruchtenmolen' achter de rug, waarin vooral Ruben beschuldigd werd van overspel (in Dag Allemaal). Ine zelf is al een aantal jaren geleden gescheiden van ex-wielrenner Serge Pauwels.

Van Gucht vormt al een paar jaar een koppel met voormalig Olympisch Kampioene Blanka Vlasic, ze traden ondertussen in het huwelijk en hebben met Mondo ook een eerste kind samen.

"Ik wil het niet"

De voorbije dagen vertoefde Ruben in Kroatië maar zopas gaf hij bij Radio 2 ook aan hoe het nu juist zit met hun relatie. "Ze is in de atletiek echt een wereldster geweest”, klonk het meteen bewonderend (thuis hangt er een grote foto op van Blanka). “Maar verder is ze ook een geweldige, zeer lieve, vrouw. Blanka is een fantastische mama voor onze zoon. Ik heb alleen maar lof voor wat zij doet.”

En Van Gucht deed ook een opvallend boekje open over hun toekomstplannen. "Ik wil niet per se nog een tweede kind. Maar dat hangt natuurlijk ook af van Blanka. Ze wordt dit jaar veertig, maar ik heb niet de indruk dat zij het daar moeilijk mee heeft. “Blanka en ik wilden zo graag mama en papa worden. We wilden het gevoel en die liefde ervaren. Dat is nu ingevuld, dus voor mij hoeft een tweede kind niet.” Zo klonk het duidelijk, al blijft het natuurlijk de vraag hoe Blanka hier over denkt.

Een begrijpelijke keuze?

Meest recent

Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

4
4
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

34
34
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

102
102
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

67
67
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

44
44
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

131
131
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

343
343
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

270
270
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

101
101
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

296
296
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

313
313
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

94
94
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

23
23
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

85
85
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

82
82
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

116
116
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

178
178
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

176
176
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

183
183
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

93
93
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

112
112
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

416
416
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

109
109
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

71
71

Meer sportnieuws