Ruben Van Gucht legt kaarten op tafel: "Dat hoeft niet met Blanka"

22 stemmen
Ruben Van Gucht legt kaarten op tafel:

Ruben Van Gucht heeft andermaal drukke maanden achter de rug. Met de voorjaarskoersen was het sportanker van VRT zowat wekelijks op stap met collega Ine Beyen en daarnaast heeft hij ook nog zijn eigen radioprogramma en podcast. Nu was er gelukkig tijd voor wat quality time en één opvallende uitspraak.

LEES OOK: Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Co-commentator of romance?

Het leven lijkt bij het VRT-gezicht nooit stil te staan. Hij is uiteraard enorm gepassioneerd door de wielersport en geeft vooral bij de vrouwen commentaar, samen met de bevallige Ine Beyen.

De twee hebben ondertussen al de 'gespecialiseerde geruchtenmolen' achter de rug, waarin vooral Ruben beschuldigd werd van overspel (in Dag Allemaal). Ine zelf is al een aantal jaren geleden gescheiden van ex-wielrenner Serge Pauwels.

Van Gucht vormt al een paar jaar een koppel met voormalig Olympisch Kampioene Blanka Vlasic, ze traden ondertussen in het huwelijk en hebben met Mondo ook een eerste kind samen.

"Ik wil het niet"

De voorbije dagen vertoefde Ruben in Kroatië maar zopas gaf hij bij Radio 2 ook aan hoe het nu juist zit met hun relatie. "Ze is in de atletiek echt een wereldster geweest”, klonk het meteen bewonderend (thuis hangt er een grote foto op van Blanka). “Maar verder is ze ook een geweldige, zeer lieve, vrouw. Blanka is een fantastische mama voor onze zoon. Ik heb alleen maar lof voor wat zij doet.”

En Van Gucht deed ook een opvallend boekje open over hun toekomstplannen. "Ik wil niet per se nog een tweede kind. Maar dat hangt natuurlijk ook af van Blanka. Ze wordt dit jaar veertig, maar ik heb niet de indruk dat zij het daar moeilijk mee heeft. “Blanka en ik wilden zo graag mama en papa worden. We wilden het gevoel en die liefde ervaren. Dat is nu ingevuld, dus voor mij hoeft een tweede kind niet.” Zo klonk het duidelijk, al blijft het natuurlijk de vraag hoe Blanka hier over denkt.

Een begrijpelijke keuze?

Meest recent

Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

1
1
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

27
27
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

7
7
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

37
37
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

57
57
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

34
34
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

61
61
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

51
51
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

311
311
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

724
724
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

339
339
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

336
336
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

304
304
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

38
38
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

233
233
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

240
240
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

40
40
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

92
92
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

140
140
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

199
199
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

892
892
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

205
205
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

235
235

Meer sportnieuws