Ruben Van Gucht legt kaarten op tafel: "Dat hoeft niet met Blanka"

22 stemmen
Ruben Van Gucht legt kaarten op tafel:

Ruben Van Gucht heeft andermaal drukke maanden achter de rug. Met de voorjaarskoersen was het sportanker van VRT zowat wekelijks op stap met collega Ine Beyen en daarnaast heeft hij ook nog zijn eigen radioprogramma en podcast. Nu was er gelukkig tijd voor wat quality time en één opvallende uitspraak.

LEES OOK: Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Co-commentator of romance?

Het leven lijkt bij het VRT-gezicht nooit stil te staan. Hij is uiteraard enorm gepassioneerd door de wielersport en geeft vooral bij de vrouwen commentaar, samen met de bevallige Ine Beyen.

De twee hebben ondertussen al de 'gespecialiseerde geruchtenmolen' achter de rug, waarin vooral Ruben beschuldigd werd van overspel (in Dag Allemaal). Ine zelf is al een aantal jaren geleden gescheiden van ex-wielrenner Serge Pauwels.

Van Gucht vormt al een paar jaar een koppel met voormalig Olympisch Kampioene Blanka Vlasic, ze traden ondertussen in het huwelijk en hebben met Mondo ook een eerste kind samen.

"Ik wil het niet"

De voorbije dagen vertoefde Ruben in Kroatië maar zopas gaf hij bij Radio 2 ook aan hoe het nu juist zit met hun relatie. "Ze is in de atletiek echt een wereldster geweest”, klonk het meteen bewonderend (thuis hangt er een grote foto op van Blanka). “Maar verder is ze ook een geweldige, zeer lieve, vrouw. Blanka is een fantastische mama voor onze zoon. Ik heb alleen maar lof voor wat zij doet.”

En Van Gucht deed ook een opvallend boekje open over hun toekomstplannen. "Ik wil niet per se nog een tweede kind. Maar dat hangt natuurlijk ook af van Blanka. Ze wordt dit jaar veertig, maar ik heb niet de indruk dat zij het daar moeilijk mee heeft. “Blanka en ik wilden zo graag mama en papa worden. We wilden het gevoel en die liefde ervaren. Dat is nu ingevuld, dus voor mij hoeft een tweede kind niet.” Zo klonk het duidelijk, al blijft het natuurlijk de vraag hoe Blanka hier over denkt.

Een begrijpelijke keuze?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

88
88
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

45
45
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

27
27
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

275
275
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

155
155
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

211
211
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

141
141
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

137
137
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

91
91
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

426
426
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

333
333
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

132
132
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

135
135
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

96
96
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

199
199
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws