Ruben Van Gucht legt kaarten op tafel: "Dat hoeft niet met Blanka"

door
Ruben Van Gucht legt kaarten op tafel:

Ruben Van Gucht heeft andermaal drukke maanden achter de rug. Met de voorjaarskoersen was het sportanker van VRT zowat wekelijks op stap met collega Ine Beyen en daarnaast heeft hij ook nog zijn eigen radioprogramma en podcast. Nu was er gelukkig tijd voor wat quality time en één opvallende uitspraak.

LEES OOK: Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Co-commentator of romance?

Het leven lijkt bij het VRT-gezicht nooit stil te staan. Hij is uiteraard enorm gepassioneerd door de wielersport en geeft vooral bij de vrouwen commentaar, samen met de bevallige Ine Beyen.

De twee hebben ondertussen al de 'gespecialiseerde geruchtenmolen' achter de rug, waarin vooral Ruben beschuldigd werd van overspel (in Dag Allemaal). Ine zelf is al een aantal jaren geleden gescheiden van ex-wielrenner Serge Pauwels.

Van Gucht vormt al een paar jaar een koppel met voormalig Olympisch Kampioene Blanka Vlasic, ze traden ondertussen in het huwelijk en hebben met Mondo ook een eerste kind samen.

"Ik wil het niet"

De voorbije dagen vertoefde Ruben in Kroatië maar zopas gaf hij bij Radio 2 ook aan hoe het nu juist zit met hun relatie. "Ze is in de atletiek echt een wereldster geweest”, klonk het meteen bewonderend (thuis hangt er een grote foto op van Blanka). “Maar verder is ze ook een geweldige, zeer lieve, vrouw. Blanka is een fantastische mama voor onze zoon. Ik heb alleen maar lof voor wat zij doet.”

En Van Gucht deed ook een opvallend boekje open over hun toekomstplannen. "Ik wil niet per se nog een tweede kind. Maar dat hangt natuurlijk ook af van Blanka. Ze wordt dit jaar veertig, maar ik heb niet de indruk dat zij het daar moeilijk mee heeft. “Blanka en ik wilden zo graag mama en papa worden. We wilden het gevoel en die liefde ervaren. Dat is nu ingevuld, dus voor mij hoeft een tweede kind niet.” Zo klonk het duidelijk, al blijft het natuurlijk de vraag hoe Blanka hier over denkt.

Een begrijpelijke keuze?

Meest recent

De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

38
38
Voetbalbond reageert op relletje rond Rode Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

29
29
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

114
114
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

48
48
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

51
51
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

226
226
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

54
54
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

98
98
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

115
115
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

37
37
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

129
129
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

194
194
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

316
316
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

163
163
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

29
29
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

419
419
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

78
78
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

191
191
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

148
148
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

90
90
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

83
83
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

104
104
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

97
97
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

177
177
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

191
191

Meer sportnieuws