Ruben Van Gucht met krop in de keel: "Het is Blanka haar keuze"

2515 stemmen
Ruben Van Gucht met krop in de keel:

Over het huwelijk tussen Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zijn ondertussen al de wildste verhalen de ronde gegaan. Het sportanker van de openbare omroep werd beschuldigd van overspel en kwam nu met een straffe mededeling in een TV-programma.

LEES OOK: Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Huwelijk na jarenlange relatie en wilde geruchten

Een heel korte recap: Van Gucht werd door weekblad Dag Allemaal beschuldigd van overspel. Niet met één vrouw maar met meerdere, eentje daarvan zou... Ine Beyen zijn. Dat is toevallig ook de co-commentatrice van Ruben bij het vrouwenwielrennen.

Overspel vraagt u zich af? Ruben is nu al een tijdje getrouwd met Blanka Vlasic, een voormalig Olympisch kampioene (in het hoogspringen). De twee begonnen een relatie kort nadat het blonde TV-gezicht uit mekaar ging met zijn vroegere liefde, Laurence.

"Iedereen weet hoe moeilijk het is"

En die liefde werd ook meteen bezegeld met een zwangerschap, zoontje Mondo zag het leven in Kroatië. Dat is ook de plek waar Blanka nog steeds woont, Ruben vertoeft in België maar hun huwelijk houdt wel nog steeds stand. Eerstdaags vertrekt Van Gucht weer voor enkele dagen naar daar.

In De Tafel van Gert deed Van Gucht nog een boekje open over Blanka. "Zie je haar nog wel eens met al je werkzaamheden vroeg Gert en waarom woont zij bijvoorbeeld niet hier?" Ruben kwam met een gevat antwoord: "Zij is Kroatische en we hebben allebei onze verplichtingen in eigen land".

"Iedereen die vader of moeder geweest is weet hoe moeilijk het soms is. Als je ineens in een ander land moet gaan wonen, waar je bijvoorbeeld geen arts kent, waar je mama niet kan komen helpen". Het zijn allemaal zaken die maken dat er momenteel een LAT-huwelijk heerst ten huize Van Gucht-Vlasic. 

 

Een begrijpelijke keuze van de twee?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

26
26
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

18
18
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

58
58
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

318
318
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

46
46
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

157
157
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

191
191
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

148
148
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

451
451
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

113
113
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

107
107
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

53
53
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

151
151
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

303
303
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

119
119
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

57
57
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

75
75
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

239
239
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

71
71
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

158
158
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

431
431
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

284
284
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

544
544
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

149
149

Meer sportnieuws