Steven Defour gooit alle remmen los bij nieuwe mijlpaal

door
Steven Defour gooit alle remmen los bij nieuwe mijlpaal

Voor Steven Defour zijn het wisselvallige maanden geweest. De voormalig speler van KV Mechelen zag zijn sprookje als trainer bij de club van zijn hart pijnlijk stranden, naast het veld vierde hij het opperste geluk. Deze keer gingen alle remmen los voor de ex-voetballer.

LEES OOK: Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Van de hemel naar de hel

Vorig seizoen bereikte Defour als T1 nog de bekerfinale met KV Mechelen, deze jaargang verliep het een pak minder vot met Malinwa. Rood-Geel was lange tijd een degradatiekandidaat en daarom besloten Defour en KV eind vorig jaar uit mekaar te gaan.

Sindsdien bouwde KV Mechelen trouwens aan een fenomenale comeback. Pas op de slotspeeldag verspeelde het een ticket voor de Champions' Play-offs, in de strijd om een Europees ticket neemt Malinwa nu de handschoen op tegen onder meer AA Gent en STVV.

Mediastilte en stille comeback?

Mondjesmaat duikt Defour de laatste maanden weer op in voetbalprogramma's zoals Extra Time en hij liet ook al verstaan dat een nieuwe uitdaging hem niet afschrikt. "Al moet het project mij dan wel aanpreken", zo liet Steven al weten.

Privé was er wel fantastisch nieuws voor de ex-voetballer. Die vond opnieuw de liefde bij de Limburgse Isabel Stams. Defour ging zelfs op de knieën en vroeg zijn knappe vriendin ten huwelijk in de zomer van vorig jaar.

En nu was er nog meer heuglijk nieuws voor de kakker, hij viert immers vandaag zijn 36ste verjaardag en kreeg vanuit allerlei hoeken gelukswensen. Ook zijn verloofde zette haar bekende vriend in de bloemetjes en de twee lieten even alle remmen los tijdens een gesmaakt feestje.

Vindt u Defour een goede coach?

Meest recent

Sterkhouder Anderlecht: "Dacht aan zomerse transfer"

Bij RSC Anderlecht hoopten ze deze zomer de nodige uitgaande transfers af te ronden, maar dat lukte ...

0
0
Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Arthur Vermeeren brak helemaal door onder Mark van Bommel, een coach die zelf internationale top was ...

18
18
Heisa rond schorsing Degreef: bizarre wending

Veel heisa, maar geen zware sanctie: de schorsing van Tristan Degreef (2 + 1) ligt onderaan de ...

37
37
Sensationeel Union SG: PSV nu al in de touwen?

Union SG trok vanavond naar Eindhoven waar ze hun eerste duel in de Champions League afwerkten tegen ...

37
37
'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

139
139
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

90
90
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

123
123
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

72
72
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

127
127
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

39
39
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

241
241
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

358
358
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

1115
1115
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

255
255
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

150
150
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

118
118
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

123
123
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

130
130
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

211
211
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

266
266
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

227
227
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

246
246
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

201
201
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

199
199
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

526
526

Meer sportnieuws