De Boeck zwaar in de clinch met Gert Verheyen: "Jaloers ofzo?"

door
De Boeck zwaar in de clinch met Gert Verheyen:

Sportief gezien is het verhaal van Glen De Boeck bij KV Kortrijk momenteel een succes, ondanks de benarde situatie. Met zeven op vijftien kregen de Kerels weer hoop in de degradatiestrijd, extrasportief kampt vooral de coach met onverwachte problemen.

Vorig weekend pakte KVK nog een kostbaar punt bij RWDM. Door de winst van Westerlo zakten de Kerels echter weer naar de laatste plaats in het klassement. Toch ging het na afloop eigenlijk maar over één ding.

LEES OOK: Fraaie remontada van KVK in CPL, Futures vechten knap terug

Opvallende modekeuze als trigger

En dat ene ding had dan nog niets met voetbal te maken. De opvallende zilverkleurige jas die De Boeck droeg in het Edmond Machtens Stadion was voer voor heel wat discussie.

Ook in Extra Time sneed Filip Joos het onderwerp aan. Wat onverwacht, aangezien Joos een aantal weken geleden zijn excuses moest aanbieden aan De Boeck na een eerdere uitspraak omtrent een assistent van Glen die zijn jas droeg. Daar werd toen wat lacherig over gedaan en sprong in het verkeerde keelgat van de T1.

Nieuwe excuses verwacht?

Maar ook nu werd er toch behoorlijk gelachen over de 'vreemde' modekeuzes van De Boeck. Gert Verheyen haalde aan dat er misschien 'Jani Kazaltsis' moest bijgehaald worden. Die woorden kwamen uiteraard weer tot bij de ex-speler van Anderlecht, die volgens HLN-journalist Imar Vandenabeele woest reageerde. "Het is belachelijk, zijn ze misschien jaloers" klonk het onder meer. Worden er nu ook excuses verwacht van Gert Verheyen?

Op Twitter wordt er alvast meewarig gedaan omtrent de 'lange tenen' van Glen De Boeck. Een greep uit de vaak spottende reacties, waarbij vooral het gebrek aan humor bij de T1 aan de kaak wordt gesteld:

Wie gaat hier in de fout?

Meest recent

'Toby Alderweireld zorgt voor shock: maskers vallen af'

Toby Alderweireld is sinds een paar maanden profvoetballer af. De voormalig Rode Duivel geniet ...

103
103
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

184
184
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

188
188
"Wij met ons tweetjes"-Annelien en Van Gucht kiezen voor elkaar

De spanning tussen Ruben Van Gucht en diverse vrouwen hangt schijnbaar altijd in de lucht. Deze keer ...

332
332
Vandaag Inside ontploft: Genee, Derksen en Gijp op ramkoers

Bij Vandaag Inside werd vorige week nog uitgebreid gefeest na het winnen van de Gouden ...

78
78
Hevige TV-clash: Sergio zet ‘Flipke’ Joos op zijn plaats

De populaire voetbalpodcast 90 Minutes zorgt onverwacht voor heel wat opschudding. De 'opvolger' van ...

402
402
Erik Van Looy in shock na tussenkomst federale politie

Het leek een onschuldige grap in de studio van De Slimste Mens ter Wereld, maar die draaide toch ...

265
265
DIW gaat volledig los op KDB: "Noa Lang niet goed genoeg"

Voor Kevin De Bruyne werd een bezoek aan Nederland dinsdagavond een ware martelgang. Napoli kreeg ...

67
67
Brusselmans haalt snoeihard uit: “Kwelende oude dozen”

Hij is al veertig jaar de enfant terrible van de Vlaamse letteren. Herman Brusselmans — ...

236
236
Zware paniek om Peter Vandenbempt: “Weet hij dat wel?"

Hij is de stem van het Belgische voetbal — een man die spanning kan maken uit een ...

110
110
Haatstorm treft Olivier Deschacht: "Is hij het lief van...?"

Voormalig Rode Duivel Olivier Deschacht ligt zwaar onder vuur. Na een opvallend loyaliteitsparcours ...

199
199
Marc Coucke schaakmat gezet: "In minder dan één minuut"

Hij is een man die niet snel terugdeinst voor risico’s. Miljardair, ondernemer, eigenaar van ...

595
595
Klopp barst in tranen uit: “Het is zó hard…”

De voetbalwereld werd afgelopen zomer opgeschrikt door de dood van Diogo Jota. De voormalige ...

51
51
‘Dag is aangebroken’ – Van Crombrugge en Vanessa breken los

Hendrik Van Crombrugge en Vanessa D'Hooghe pakten goed een jaar geleden de voetbalwereld in ...

325
325
Nainggolan beroert iedereen met spraakmakende biecht

Van dubbele wodka’s tot dubbele bodems: Radja Nainggolan (37) dook maandagavond op in De ...

104
104
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

589
589
Tom Waes gaat helemaal los: Beelden zetten internet in vlam

Tom Waes kennen we in Vlaanderen als een man van vele talenten en ontelbaar veel uitdagingen. Zo ...

89
89
Ophef in Lokeren: TV-deelname Nainggolan beroert iedereen

Radja Nainggolan, voormalig Rode Duivel en huidig speler van Sporting Lokeren, verschijnt vanavond ...

374
374
Olivier Deschacht verbouwereerd: "Jij gaat zwijgen nu!"

Olivier Deschacht blijft ook na zijn carrière de gemoederen beroeren. De voormalig speler van ...

213
213
Vandaag Inside schokt Nederland: 'Feest of pure schaamte?'

De populaire – maar omstreden – talkshow Vandaag Inside heeft donderdagavond opnieuw de ...

102
102
Fans Viktor Verhulst in tranen: "Veel te vroeg afscheid"

Sommige afscheidscènes komen harder binnen dan anderen. Zeker wanneer ze vroeg vallen. En als ...

91
91
Sonck vs Degryse: Onverwachte clash beroert iedereen

Wesley Sonck en Marc Degryse werden na hun carrière gedreven analisten. Sonck doet/deed dit ...

331
331
VTM deelt opvallende waarschuwing uit aan Marc Coucke

Marc Coucke kreeg gisteren een onverwachte publieke vermaning van… VTM zelf. De ...

263
263
"Geen slap afkooksel"-Van Gucht zet sportwereld op zijn kop

Ruben Van Gucht heeft zijn reputatie als opvallende persoonlijkheid in de sportwereld opnieuw alle ...

164
164
Amy Sonck verrast iedereen met nieuw statement

Amy Sonck, dochter van ex-Rode Duivel Wesley Sonck, heeft het al meermaals geflikt: sociale media in ...

206
206

Meer sportnieuws