Nieuwe klap Deschacht: relatie met Bo Praet op de klippen

door
Nieuwe klap Deschacht: relatie met Bo Praet op de klippen

Voor Olivier Deschacht werd het tot dusver niet de meest aangename zomer. De oud-verdediger trok als assistent-bondscoach mee naar het EK voor beloften, maar de Jonge Duivels sneuvelden op dat toernooi al pijnlijk in de groepsfase. En nu meldt Het Laatste Nieuws dat ook zijn relatie met model Bo Praet op de klippen is gelopen.

Deschacht stroomde destijds uit de jeugdopleiding van Anderlecht door naar de eerste ploeg, waarvoor hij meer dan 440 wedstrijden afwerkte. Met Paars-Wit pakte hij onder meer acht landstitels. Ook verzamelde hij in die periode een 20-tal caps voor de Rode Duivels. In de nadagen van zijn carrière speelde de Oost-Vlaming nog even voor Lokeren en vervolgens Zulte Waregem. Tot hij in 2021 besloot zijn kicksen aan de haak te hangen.

LEES OOK: Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Turbulent privéleven

Sindsdien opende Deschacht onder meer een sportbar, maar hij bleef ook binnen het voetbal actief. Hij werd zoals vermeld assistent-bondscoach bij de nationale U21 en op regelmatige basis maakt hij zijn opwachting als televisie-analist. Maar ook het privéleven van de oud-verdediger kon de gemoederen lange tijd beroeren. Zo vormde hij jarenlang een koppel met Annelien Coorevits, voormalig Miss België en televisiepersoonlijkheid. In 2019 besloten de twee echter om een punt achter hun relatie te zetten.

Pijnlijke breuk

In het voorjaar raakte evenwel bekend dat Deschacht een nieuwe liefde had gevonden. Zo vormde hij een koppel met Bo Praet, een model en voormalige eredame bij Miss België. Lang bleek die relatie echter niet te duren. Tegenover Dag Allemaal bevestigt de oud-verdediger immers dat hij en Praet inmiddels geen koppel meer vormen. "Bo en ik zijn al drie weken uit elkaar. Ik praat er liever nog niet over, het is een beetje te pijnlijk", aldus Deschacht.

Deschacht is een goede televisie-analist ...

Meest recent

Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

312
312
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

112
112
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

242
242
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

135
135
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

1698
1698
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

98
98
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

304
304
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

137
137
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

199
199
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

294
294
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

138
138
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

245
245
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

68
68
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

115
115
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

323
323
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

148
148
STVV-fan Ward Lemmelijn deelt héél aangrijpend nieuws

Ward Lemmelijn is in sneltempo uitgegroeid tot een van de opvallendste nieuwe BV’s van het ...

115
115
De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Op een moment dat alle aandacht normaal naar het veld zou gaan, maakt Charles De Ketelaere een ...

188
188
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

315
315
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

375
375
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

319
319
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

427
427
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

184
184
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

417
417

Meer sportnieuws