Thomas Ince is samen met Luke Shaw van Southampton misschien wel één van de meest begeerde spelers op dit moment. De 21-jarige aanvaller kan rekenen op interesse van heel wat topclubs. Momenteel komt Ince uit voor Blackpool. Nu zou ook Liverpool zich willen versterken met de jongeling. Dat meldt
Sky Sports.
Ince heeft zelf al aangegeven dat hij Blackpool wil verlaten en de club zou hem nu ook de toestemming hebben gegeven om te onderhandelen met clubs uit de Premier League. Thomas Ince is de zoon van Paul Ince, gewezen speler van Engeland.
Stoke City, Swansea, Crystal Palace, Sunderland en Hull hebben hun zinnen gezet op de jongeling, maar nu dus ook Liverpool. Hij is een noodplan voor het mislopen van Mohamed Salah, die naar Chelsea trekt.