Manchester United lijkt nog vol zijn slag te willen slaan op de transfermarkt. Nadat eerder Juan Mata al werd losgeweekt bij Chelsea, zou David Moyes nu ook zijn zinnen hebben gezet op twee sterkhouders uit de Bundesliga. Dat meldt
The Mirror althans.
Eerder werd al bekend dat Toni Kroos van Bayern München op de radar staat van Manchester United. De Duitser zou een versterking moeten bieden op het middenveld van Manchester United. Zijn komst is mogelijk slecht nieuws voor Marouane Fellaini.
Daarnaast lijkt ook Marco Reus weer hoog op de verlanglijst te staan. De speler van Borussia Dortmund werd eerder al genoemd, maar nu zou Manchester United ook effectief willen doordrukken voor de Duitse smaakmaker. Zijn komst zou dan mogelijk weer slecht nieuws zijn voor Adnan Januzaj.
LEES OOK:
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière