RSC Anderlecht wil dit seizoen eindelijk weer eens een goed en positief seizoen hebben. Kwalificatie voor de groepsfase van een Europese competitie is daarbij wenselijk. Wat mogen we verwachten van de Brusselaars? Wim De Coninck geeft zijn oordeel.
LEES OOK: Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht
Geen titel voor AnderlechtWe haalden al aan dat Anderlecht niet aan de titel moet denken. Daarvoor is de kern nog niet goed genoeg. Maar in voetbal kan alles. In het verleden werden ploegen als AA Gent en KRC Genk ook kampioen, wat niemand toen voor het seizoen had verwacht. De Coninck ziet RSCA niet veel beter doen dan de afgelopen jaren.
"Anderlecht zie ik meedoen voor plaats drie of vier. Jonge gasten als Onia Seke en Nga Kana op de flank en Sikan en Cvetkovic in de spits, daar zit wel muziek in. Het wordt afwachten of de Finse international Antman beter aardt in de Belgische competitie dan in de Schotse”, zegt De Coninck aan De Zondag.
Bruno kan nu nog bekoren
"En: uitkijken wat nieuwe technisch directeur Sibierski nog uit zijn mouw zal schudden. Ik heb wel het gevoel dat ze met Bruno een goeie coach aanstelden, iemand die naar kwaliteit kijkt, niet naar namen, en die durft."
Bruno laat inderdaad een goede indruk achter, zoals we hier aanhaalden. De Portugees hoopt echter dat hij nog een aantal versterkingen krijgt in defensief en offensief opzicht. Paars-Wit heeft nood aan extra kwaliteit. Dat bleek ook al zeer duidelijk tegen Hammarby.
Claudio Reulens