'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

19 stemmen
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer voor een bewogen zomer. Na een tegenvallend seizoen wil het immers een frisse start nemen en dat zal uiteraard gepaard gaan met de nodige vernieuwingen. Met Andoni Iraola kwam er al een nieuwe coach en ook de spelersgroep moet versterkt worden.

Met Victor Muñoz zou er alvast een winger uit de Spaanse WK-selectie voor 40 miljoen euro op komst zijn, maar daarmee zijn de Reds nog niet verzadigd. Ze blijven immers ook azen op Yan Diomande. Alleen lijkt het een moeilijk verhaal te gaan worden om de Ivoriaanse sensatie binnen te halen.

LEES OOK: 'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Liverpool denkt aan Fernandez-Pardo

RB Leipzig bedankte immers al voor een bod van 100 miljoen euro afkomstig vanop Anfield. Liverpool zou de strijd nog niet opgeven, maar de Duitsers lijken niet meteen zinnens om hun goudhaantje te laten vertrekken. Daarom worden er volgens transferwatcher Ben Jacobs al andere pistes verkend.

Daarbij zit ook een Rode Duivel, want Matias Fernandez-Pardo zou één van de vier namen op het lijstje zijn. De 21-jarige aanvaller versierde een WK-selectie dankzij zijn sterke prestaties bij Lille in de laatste maanden. Hij lijkt na het toernooi ook een toptransfer te gaan versieren.

Nog drie andere namen op lijstje

De voorbije dagen werd Fernandez-Pardo al nadrukkelijk gelinkt aan Aston Villa, maar nu zou zich met Liverpool dus nog een Engelse topclub gemeld hebben. Al is het natuurlijk nog lang niet zeker dat die laatsten effectief in actie zullen schieten, zelfs als ze voor Diomande moeten afhaken.

Ook Bradley Barcola (PSG), Saïd El Mala (FC Köln) en Yankuba Minteh (Brighton) staan nog op het lijste van Liverpool. Een voordeel voor Fernandez-Pardo kan zijn dat hij de goedkoopste optie van dat kwartet lijkt met een geschatte vraagprijs rond de 35 miljoen euro.

Zou Fernandez-Pardo goed bij Liverpool passen?

Meest recent

Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

16
16
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

19
19
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

227
227
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

23
23
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

306
306
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

98
98
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

43
43
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

205
205
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

35
35
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

201
201
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

604
604
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

188
188
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

74
74
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

444
444
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

227
227
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

552
552
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

549
549
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

493
493
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

375
375
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

209
209
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

609
609
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

275
275
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1120
1120

Meer sportnieuws