Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de laatste mercato's waren simpelweg een flop bij Royal Antwerp FC. Ook met weinig geld moet het beter op de Bosuil. De Nederlander sprak over de komende mercato van RAFC.
LEES OOK: Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”
Antwerp zoekt een spitsOvermars wordt vaak geprezen en dat is terecht, maar er mag ook een kritische noot bij. Zijn enorme 'netwerk' wordt vaak onder lof bedolven en volgens velen is Overmars de man die Antwerp weer op de rails kan krijgen, ook met weinig geld.
Dan moet het wel beter dan de afgelopen drie transferperiodes, want er kwamen toen toch te weinig goede spelers naar Antwerpen. Ook inzake trainers sloeg hij de bal stevig mis met Andries Ulderink en Joseph Oosting. Die laatste bleek niet bepaald sterk in zijn talen te zijn, wat toch wel héél cruciaal is voor een trainer om zijn boodschap over te maken in een internationale kern.
Ervaring op komst
Overmars verklaarde wat Antwerp van plan is op de transfermarkt. Er komt uiteraard een vervanger voor Vincent Janssen. "Dat wordt moeilijk, want goede spitsen zijn duur. Maar uiteindelijk zal het wel lukken. Wij hebben goede talenten bij Antwerp en daar gaan we volwassen spelers aan toevoegen", vertelde hij aan Het Laatste Nieuws. "We gaan een interessante mix krijgen van ervaring en jonge talenten voor volgend seizoen.”
Overmars zal toch flink wat versterking mogen halen, want met de vele vertrekkers bij de club, is er momenteel weinig vertrouwen. Een Teddy Teuma werd al gelinkt aan Antwerp. Zal hij weldra de eerste aanwinst worden?
Claudio Reulens