'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

door
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al vooruit. Komende zomer ligt er dan ook zowel op uitgaand als inkomend vlak dan ook heel wat werk op de plan in Jan Breydel. Een eerste aanwinst lijkt alvast in de maak.

Blauw-Zwart stevent af op een leegloop, want tal van sterkhouders lijken rijp voor een stap hogerop. De miljoenen die zij in het laatje zullen brengen zullen handig van pas komen om in zowat alle linies op zoek te gaan naar vers bloed. Centraal achterin bijvoorbeeld, waar Joel Ordonez wellicht vertrekt.

LEES OOK: 'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Club wil Janse

Het Laatste Nieuws bevestigt nog eens dat de 22-jarige Ecuadoraan behoudens een verrassing straks andere oorden opzoekt. Dat beseft ook het Brugse management, dat al volop werk maakt van zijn vervanger. In dat opzicht geraakte eerder al bekend dat Dies Janse bovenaan de verlanglijst prijkt.

Club moet wel in de buidel tasten voor de 20-jarige verdediger uit Nederland. Tenslotte zou Ajax, dat hem momenteel verhuurd aan Groningen en waar hij tot medio 2029 vastligt, een achttal miljoen verlangen. "Al valt nog af te wachten of Club daadwerkelijk die som op tafel zal moeten leggen", luidt het.

Deal met Ajax

"Eens de Bruggelingen een akkoord vinden met de Nederlandse recordkampioen, staat niets een overgang nog in de weg", vervolgt HLN. Zelf zou Janse namelijk gewonnen zijn voor een overstap naar Westkapelle, waar men hem al langer in de gaten houdt en het dossier zo snel mogelijk wil afronden.

Van een overeenkomst op clubniveau is er dus weliswaar geen sprake, maar nadat het vorig jaar reeds Caros Forbs overnam van de Amsterdammers zou Club alvast over goeie papieren beschikken om ook de boomlange linkspoot er los te weken. Janse moet een tandem vormen met Brandon Mechele.

Club is vandaag beter dan Ajax

Meest recent

Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

91
91
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

14
14
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

60
60
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

29
29
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

179
179
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

251
251
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

95
95
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

118
118
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

46
46
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

63
63
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

111
111
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

64
64
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

218
218
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

199
199
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

135
135
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

83
83
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

67
67
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

119
119
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

86
86
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

351
351
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

417
417
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

397
397

Meer sportnieuws