Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

door
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro League vallen ferm tegen. Achter de schermen verzetten de supporters zich ook tegen het beleid van Lokeren.

Nu dreigen de fans ook met een boycot als er niets veranderd. De sfeergroep ‘The Authentics’ zullen niet afreizen naar Jong Gent en ook de komende thuismatchen blijft het mogelijk leeg op Daknam.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

Ferme clash

Er wordt gefocust op de wedstrijd tegen RSCA Futures van 22 maart. ‘Als er tegen die datum niks verandert - lees: geen concrete toekomstenplannen komen - dreigt het Collectief met een algemene boycot van die match’, dat laat Het Laatste Nieuws weten.

“De toekomst van onze club staat op het spel”, luidt de onheilspellende boodschap van de supporters. Het bestuur heeft nu een deadline gekregen. Ze hebben tot 18 maart om de plannen te communiceren. Anders zullen er géén fans zijn.

Grens bereikt

Volgens de fans is de “grens bereikt”. Na de noodoproep van Lokerse zakenman Joris Van der Gucht een tijdje geleden eiste de fans een reactie van het bestuur én overleg. “Niet omdat we het graag doen, wel omdat het de enige taal is die het bestuur blijkbaar begrijpt.”

Nu ligt de bal in het kamp van voorzitter Hans Van Duysen. “Zwijgen is niet de oplossing en zal enkel leiden tot verdere acties”, besluit de supporterskern van Lokeren.

Hoop jij Lokeren snel weer in de JPL te zien?

Meest recent

Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

15
15
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

72
72
'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

120
120
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

64
64
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

87
87
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

26
26
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

50
50
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

98
98
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

47
47
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

191
191
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

78
78
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

141
141
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

181
181
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

124
124
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

81
81
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

64
64
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

115
115
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

83
83
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

341
341
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

399
399
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

367
367
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

114
114

Meer sportnieuws