Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog volop mee voor een plek de top 6, maar coach Vincent Euvrard waarschuwde de Rouches voor de match tegen La Louvière.
Laagvlieger La Louvière strijdt tegen de degradatie. De promovendus is voorlaatste op vier punten van een veilige plek in het klassement. De laatste vier spelen Degradatie Play-Offs. Standard gaat vol voor Play-Off 1.
LEES OOK: Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting
Euvrard waarschuwtEuvrard is er niet gerust op ondanks de knappe zege van vorige week. "Het wordt een totaal andere match. We zullen het nodige moeten doen om te winnen. Tegen een laag blok heb je andere kwaliteiten nodig. We moeten tonen dat we kunnen domineren en ook in zulke ontmoetingen het verschil kunnen maken."
De oefenmeester hoopt dat de Rouches eindelijk eens een winstreeks kunnen neerzetten dit seizoen. "We kunnen eindelijk eens een reeks wedstrijden neerzetten met dezelfde ploeg en hetzelfde systeem. Dat was dit seizoen nog niet gebeurd. De laatste 4 speeldagen moeten we daar kunnen van profiteren."
Zeges niks waard
Euvrard beseft dat de zege tegen Genk navolging moet krijgen. “De zege tegen Genk was positief, maar is niks waard als we vrijdag niet winnen. De match tegen Genk bewees dat we een hoog niveau aankunnen.”
De T1 waarschuwt zijn manschappen alvast. “We waren efficiënt vooraan en solide achteraan. Maar er zijn geen makkelijke matchen in deze competitie. We moeten aan 100% spelen om punten te pakken.”
Stephan Calander