Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat hij gaat investeren in een Belgische club. Het gaat omtrent een team in Limburg. De geruchtenmolen draait volop.
LEES OOK: De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?
Hasselt wordt genoemdCourtois is van Bilzen en in het verleden waren er al eens geruchten dat hij achter de schermen investeerde in Belisia Bilzen. De afgelopen dagen waren er tal van geruchten omtrent Courtois en een Limburgse club. Al snel dook de naam van Sporting Hasselt op.
Zij willen graag promoveren naar de Challenger Pro League en dan is er nood aan extra kapitaal. Voorzitter Sam Kerkhofs ontkende bij TV Limburg de woorden van Ed Somers (voorzitter van Belisia Bilzen), die verklaarde dat Courtois mogelijk gaat investeren in Hasselt.
En KRC Genk
"Blijkbaar weet Ed Somers meer dan ik. We zijn benaderd door verschillende partijen die gepolst hebben om te investeren, met sommige is al gesproken. Met Thibaut heb ik geen gesprek gehad", zei Kerkhofs alvast aan TV Limburg.
Ook de naam van KRC Genk deed de afgelopen weken al de ronde. Daar zoeken ze ook investeerders voor hun NV, die er gaat komen voor de acommodaties. Het is nog even afwachten waar de smaakmaker van Real Madrid zijn centen gaat insteken. In Limburg zijn er niet al te veel profclubs. Clubs als Patro Eisden en Lommel SK hebben al investeerders, waardoor zij niet in aanmerking lijken te komen. Er zijn heel veel geruchten, maar voorlopig geen concrete informatie. Wordt vervolgd.
Claudio Reulens