'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

door
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top zes. Veel zal echter afhangen van hoe de Great Old uit deze wintermercato zal komen. Ze willen zich versterken, maar dreigen ook weer enkele sterkhouders te verliezen.

Een eerste opmerkelijke transfer lijkt alvast in de maak te zijn, want Antwerp zou op het punt staan om Rosen Bozhinov voor 5 miljoen euro te verkopen aan Pisa. Daarmee ziet trainer Joseph Oosting alvast een belangrijke optie in de verdediging wegvallen.

LEES OOK: 'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp verliest ook Van den Bosch

Maar daar blijft het mogelijk niet bij. Antwerp dreigt nu nog een sterkhouder achterin te gaan verliezen. Volgens Sacha Tavolieri is er nu ook een transfer in de maak voor Zeno Van den Bosch. De 22-jarige zou naar de Bundesliga trekken.

Daar zou de zesvoudige Jonge Duivel een persoonlijk akkoord op zak hebben met Union Berlin, de huidige nummer negen in de rangschikking in Duitsland. Voor Antwerp is dat nieuws een zeer grote tegenvaller.

Persoonlijk akkoord met Union Berlin

Van den Bosch is immers einde contract en kan in de zomer dus gratis de overstap maken. Antwerp had nog gehoopt om hem aan boord te kunnen houden en deed hem in de voorbije weken een nieuw voorstel, maar bijt dus in het zand.

De vraag lijkt nu enkel nog te resten wanneer de transfer plaats zal vinden. Mogelijk kan er nog een deal gesloten worden waarbij Van den Bosch deze winter al naar Berlijn overstapt en Antwerp nog een bescheiden transfersom kan incasseren. Wordt dus nog vervolgd.

Moet Antwerp nog proberen om een transfersom te krijgen?

Meest recent

Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

25
25
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

111
111
Hasi maakt zich geen zorgen: “De club weet dit héél goed”

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

55
55
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

163
163
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

239
239
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

103
103
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

96
96
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

183
183
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

44
44
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

305
305
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

299
299
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

58
58
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

328
328
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

159
159
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

154
154
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

94
94
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

221
221
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

94
94
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

177
177
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1412
1412
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

72
72
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

95
95
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

629
629
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

267
267
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

131
131

Meer sportnieuws