Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het belangrijkste, maar heeft KRC Genk daar wel de spelers voor? Op stage incasseerden ze toch ook al weer vier tegengoals. Eén speler maakte alvast indruk op Hayen.
LEES OOK: 'Hrosovsky out: KRC Genk kiest verrassende vervanger'
Hayen looft HeynenBryan Heynen moet Racing Genk mee op sleeptouw nemen in het nieuwe jaar. De ervaren middenvelder moest iets defensiever spelen, waar hij niet echt gelukkig mee was. Heynen speelt graag wat hoger op het middenveld. Bij DAZN kreeg Hayen de vraag of Heynen de Hans Vanaken van Racing Genk kan worden.
De voormalige trainer van Club Brugge antwoordde daar positief op. Hij loofde Heynen. “Ja, Bryan ademt elke dag opnieuw het DNA van Genk. Hij is daarvoor op de goede weg en heeft ook zelf die ambitie om dat te doen, dus zeg ik volmondig ja”, klinkt het.
Weinig buitenlandse geruchten
Heynen speelt al heel zijn carrière voor Racing Genk. Hij wordt ook zelden of nooit in verband gebracht met een buitenlandse club. Zijn cv bij Genk is met 364 matchen (40 goals en 33 assists) en een titel, beker en supercup alvast zeer mooi gevuld. Tot op heden was hij één keer Rode Duivel, wat gebeurde onder Rudi Garcia.
🤔 | Nicky Hayen stevig aan de tand gevoeld. 🦷👀 pic.twitter.com/xr6qvrCeYq
— DAZN België (@DAZN_BENL) January 9, 2026
Claudio Reulens