Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

510 stemmen
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm Graz op het programma in Marbella. Hoe brachten de troepen van Ivan Leko, die voor de gelegenheid zijn sterkste elftal tussen de lijnen bracht, het ervanaf?

Raphael Onyedika vertoeft nog op de Afrika Cup, terwijl Simon Mignolet en Nordin Jackers uit voorzorg nog aan de kant bleven. Voor het overige koos Leko min of meer voor zijn typeploeg. Diep in de punt lijkt Romeo Vermant momenteel de voorkeur te krijgen op Nicolo Tresoldi, terwijl door de afwezigheid van zijn concurrenten onder de lat nog altijd  Dani van den Heuvel mocht postvatten.

LEES OOK: ‘Ambras bij Club Brugge: Van den Heuvel plots misnoegd'

Van den Heuvel flatert

De wedstrijd was nog maar pas begonnen of de Nederlander ging al grondig in de fout. Belmin Beganovic profiteerde van zijn blunder om het leer in het lege doel te depanneren. Leko, druk coachend langs de zijlijn, kruist ongetwijfeld zijn vingers dat Mignolet en/of Jackers snel weer inzetbaar zijn. Die laatste zou alleszins mikken op een comeback tegen Charleroi volgende week in de beker.

Na een tiental minuten zette de onvermijdelijke Christos Tzolis de scheve situatie weer recht. Op aangeven van aanvoerder Hans Vanaken, die even later geel kreeg omwille van protest. Vlak nadien ontbond Beganovic opnieuw zijn duivels. De 21-jarige Oostenrijker mocht van buiten de zestien aanleggen en plaatste de bal met zijn linker buiten het bereik  van Van den Heuvel in de verste hoek.

Tzolis reddende engel

Tegen de gang van het spel in, want op dat moment verdiende Blauw-Zwart de voorsprong. In een intense oefenwedstrijd die bol stond van de duels waren het namelijk vooral de Bruggelingen die een hoog tempo oplegden. Op slag van rust werden ze daar ook voor beloond, want opnieuw Tzolis hing de bordjes terug in evenwicht. Dit keer was de assist voor een uitglijdende Hugo Vetlesen.

En of de Griek de Gouden Schoen verdient. Club drong nog aan voor meer, maar moest halfweg vrede nemen met een gelijkspel. Na een karrenvracht wissels kwam daar in een veel minder onderhoudende tweede helft, toen onder meer Ludovit Reis zijn comeback vierde en vooral Mamadou Diakhon opviel met enkele snedige acties, ondanks het Brugse overwicht geen verandering meer in.

Gelooft u in Van den Heuvel als toekomstige nummer 1 bij Club?

Meest recent

Genk zwaar benadeeld: "Geen respect van Pro League"

KRC Genk strijdt aanstaande zondag tegen AA Gent voor het laatste Europese ticket. Maar de ...

30
30
Champions League: Club moet monsterlijke loting vrezen

Club Brugge kroonde zich voor de 20ste keer tot Belgisch landskampioen. Hierdoor mag het komend ...

76
76
'Barça zet mercato in de fik: Kompany perplex na 80M-deal'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen en dus barst de transferperiode stilaan ...

47
47
De Cat-hype kop ingedrukt: "Potverdekke maar 20 matchen"

Nathan De Cat was één van opvallendste figuren van het voorbije seizoen in de Jupiler ...

284
284
Belgische clubs alert: 'Pocognoli op straat bij Monaco'

Nu het seizoen in het clubvoetbal er nagenoeg opzit, kan de trainerscarrousel op toerental beginnen ...

136
136
Hete zomer Antwerp: Overmars krijgt cruciale transfertip

Antwerp FC heeft afgelopen weekend een punt gezet achter een tegenvallend seizoen. Het woord is nu ...

296
296
Pakkende woorden: Gündogan lucht hart over coach Kompany

Vincent Kompany heeft een uitstekend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München achter de ...

134
134
‘Miljoenendeal in de maak: Club praat met oude bekende’

Club Brugge grijpt terug naar een transferdossier dat al langer op tafel ligt in Westkapelle. In ...

579
579
'D-Day voor Club Brugge: Stankovic krijgt duidelijkheid'

Club Brugge staat voor een bijzonder drukke zomer. Het zal wellicht weer heel wat smaakmakers ...

397
397
Hasi doet boekje open over ontslag bij Anderlecht

Bij Anderlecht is het een zeer woelig seizoen geweest, dat ook op een valse noot eindigde. Het greep ...

219
219
'Miljoenentransfer Antwerp: opvolger staat al klaar'

Antwerp beleefde een moeilijk seizoen. Met Stef Wils en Joseph Oosting werden alweer twee trainers ...

320
320
Charleroi jubelt: Speler van het Jaar blijft aan boord

Voor Charleroi was het een tegenvallend seizoen met twee trainerswissels en een lange zwakke reeks, ...

20
20
'Uittocht Club: volgende deal komt op gang'

Club Brugge heeft dit seizoen opnieuw de landstitel veroverd en een sterke campagne afgewerkt in de ...

428
428
'Toptransfer voor De Busser na afscheid bekende naam'

De voorbije seizoenen speelde Jari De Busser zich in de kijker bij Go Ahead Eagles. De doelman was ...

85
85
Club Brugge verrast en gaat shoppen bij AA Gent

Club Brugge zal deze zomer zijn werk hebben op de transfermarkt. Het lijkt erop dat er voor heel wat ...

229
229
'Verrassende oude bekende trainerskandidaat bij Anderlecht'

Het eerste werk van Antoine Sibierski als sportief directeur van Anderlecht lijkt het vinden van een ...

447
447
Wat een farce: proces rond verkoop RSCA weer uitgesteld

Normaal gezien zou donderdag eindelijk het proces rond mogelijke fraude bij de verkoop van ...

135
135
Rode Duivel solliciteert: "Ben klaar voor Club Brugge"

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel veel spelers de club verlaten. ...

611
611
Zetterberg over drie RSCA-spelers: "Hen zeker houden"

Bij RSC Anderlecht gaat er het een en ander gebeuren deze zomer. Antoine Sibierski gaat samen met de ...

376
376
Exit De Bruyne? Napoli schrikt van opvallende evolutie

Kevin De Bruyne heeft zijn eerste seizoen bij Napoli achter de rug. Een groot succes werd dat niet. ...

262
262
Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hopen ze binnen dit en een paar weken de nieuwe coach voor te stellen. Olivier ...

411
411
De Mil speelt open kaart over zijn toekomst bij AA Gent

Rik De Mil hoopt AA Gent alsnog naar een Europees ticket te kunnen loodsen. Echt overtuigend was het ...

680
680
Lommel SK geniet en geeft JPL-ambities meteen prijs

Lommel SK is na 23 jaar weer in de Jupiler Pro League. Het wist FCV Dender af te houden en uiteraard ...

136
136
'Verschaeren verrast met opvallende transferpiste'

Na zestien jaar verlaat Yari Verschaeren deze zomer Anderlecht. Het aflopende contract van de ...

471
471
Volgende trainersontslag: OHL dumpt Mazzu

Het lijkt erop dat heel wat eersteklassers volgend seizoen met een andere trainer zullen gaan ...

178
178

Meer sportnieuws