Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

door
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld als de vervanger van de ontslagen Stef Wils en plots gaat het een pak beter op de Bosuil. Afgelopen speeldag werd er 2-2 gelijkgespeeld tegen RSC Anderlecht.

Antwerp won tegen Club Brugge, KRC Genk en KAA Gent en tegen Paars-Wit werd een dubbele voorsprong weggegeven. Toch denkt Filip Joos dat Antwerp er weer staat. Ook de nieuwe Tribune 2 van de Bosuil geeft een extra impuls aan de fans én de spelers.

Magie in de lucht 

Volgens Joos is het tij aan het keren bij Antwerp. "Het was een goede, toffe match omdat Antwerp ook gewoon terug Antwerp is", liet Filip Joos tijdens 90 Minutes weten. "Die tribune heeft er iets mee te maken, ook nu komen ze 2-0 voor in het begin. Er hangt iets magisch in de lucht."

Toch liet Antwerp zich ringeloren en verloor het de concentratie. "Daar denk ik dat Oosting op zal werken. Dan kan je ook niet verwachten dat dat er meteen is. Al-Sahafi heeft dat totaal niet. Dat zijn allemaal spelers van alles-of-niets. Ik kijk daar graag naar. Dat is chaos en het zogezegde ingehouden voetbalverstand is er niet”, citeerde Sporza Joos.

LEES OOK: Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Top 6-kandidaat?

Antwerp keek na een desastreuze start tegen degradatievoetbal aan, maar nu kan The Great Old plots weer naar boven kijken. Stamnummer 1 staat op een achtste plek met 24 punten, op drie punten van de nummer 6 Standard Luik. Zien we Antwerp dit seizoen toch weer in Play-Off 1?

Denk jij dat Antwerp dit seizoen de top 6 zal halen?

Meest recent

'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

43
43
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

196
196
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

292
292
Charai maakt brandhout van zijn team: "Echt slecht"

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

18
18
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

243
243
Akin verrast: "Hij wilde niet meer spelen voor Beerschot"

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

80
80
Vranken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

79
79
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

158
158
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

86
86
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

50
50
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

213
213
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

120
120
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

172
172
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

226
226
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

314
314
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

18
18
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

416
416
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

56
56
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

198
198
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

319
319
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

68
68
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

209
209
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

266
266
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

142
142
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

168
168

Meer sportnieuws