Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

door
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En datzelfde verhaal speelde zich ook af op de Freethiel. De Kielse Ratten kwamen op een 0-2 voorsprong, maar alles stortte toch nog compleet in. Uiteindelijk won fiere leider SK Beveren met 4-2.

Beerschot heeft nu een nul op twaalf in de competitie en rechtstreekse promotie naar de JPL lijkt wel héél ver weg. Mo Messoudi moet de kelk tot op de bodem ledigen en de oefenmeester sprak duidelijke taal tegenover Het Nieuwsblad. Ook de arbitrage kreeg er flink van langs na SK Beveren.

LEES OOK: Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Arbitrage afgemaakt

Doelpuntenmaker Axl Van Himbeeck zag Beerschot falen, maar hij wees onder meer naar de arbitrage. “Er waren misschien wel wat beslissingen van de scheidsrechter die niet altijd in ons voordeel waren, maar toch zijn we in de tweede helft meteen ten strijde getrokken.” 

Ook coach Mo Messoudi was scherp voor de ref. “Eddie krijgt een tweede geel karton onder de neus geschoven, maar ik denk dat de scheidsrechter niet wist dat hij al geel had gegeven aan hem. Je kan zeggen dat dat een onnodige fout was, maar het is wel een feit dat die fase ons heeft genekt.”

Beerschot herbronnen

Volgens Messoudi komt de winterstop gelegen voor Beerschot. “Drie weken geleden hadden we nog maar één verliespartij geleden, nu zijn het er ineens vijf. Aan wat dat ligt? Ik denk dat het vooral een samenloop van omstandigheden is.”

Beerschot zal de kelk tot op de bodem moeten ledigen. “Onze taak is nu om te herbronnen, tot rust te komen en dan gaan we kijken hoe we de jongens in januari terug fris zullen krijgen om opnieuw een mooie reeks neer te zetten”, aldus Messoudi.

Hoop jij Beerschot snel weer in de JPL te zien?

Meest recent

Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

99
99
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

66
66
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

216
216
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

130
130
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

99
99
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

572
572
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

107
107
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

51
51
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

132
132
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

166
166
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

798
798
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

129
129
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

202
202
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

73
73
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

227
227
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1059
1059
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

290
290
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

214
214
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

193
193
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

226
226
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

501
501
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

621
621
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

60
60

Meer sportnieuws