Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

door
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in de Jupiler Pro League. Ondertussen ziet het er al een pak beter op de Bosuil onder Joseph Oosting. Vincent Janssen zit echter nog steeds in zak en as.

Antwerp zat in de hoek waar de klappen vallen en de fans vreesden zelfs voor degradatievoetbal. Het bestuur greep uiteindelijk in en stuurde Wils de laan uit. Oosting nam het stokje over en verrassend genoeg was er een totale ommekeer. Toch zit Janssen nog met iets in de maag.

LEES OOK: Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Gevoel lang niet gehad

Janssen voelde zich verantwoordelijk voor de slechte resultaten van Antwerp als één van de leidersfiguren. “Ik nam het mezelf ook kwalijk en voelde me schuldig over de situatie. Dat gevoel heb ik heel lang niet gehad. Je zelfvertrouwen, en dat van de ploeg, lijdt daaronder.”

Ook de Nederlander deelde mee in de malaise. Antwerp stond plots onderin het klassement. “Er wordt dan snel gezegd: ‘De jongens moeten opstaan.’ Tja, hoe doe je dat dan? Door een bal in de kruising te jagen? Het is makkelijker gezegd dan gedaan”, citeerde Het Laatste Nieuws.

In de maag met Wils

Janssen vindt dat zijn slechte prestaties ervoor hebben gezorgd dat het van kwaad naar erger ging. “Ik heb mezelf nooit willen verstoppen en heb me 100 procent gegeven. Maar uiteindelijk heb ik net zo slecht gepresteerd als iedereen, ja.”

En de Nederlander zit vooral nog in de maag met het ontslag van Wils. Janssen heeft ook nog steeds contact met de voormalige T1 van Antwerp. “Ik voel me nog steeds verantwoordelijk voor zijn vertrek. Ik hoop dat hij snel weer aan de bak komt.”

Snap jij dat Janssen zich nog slecht voelt over het ontslag van Wils?

Meest recent

'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

43
43
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

194
194
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

288
288
Charai maakt brandhout van zijn team: "Echt slecht"

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

18
18
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

240
240
Akin verrast: "Hij wilde niet meer spelen voor Beerschot"

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

80
80
Vrancken vol lof: "De beste in de Jupiler Pro League"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

78
78
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

158
158
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

85
85
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

50
50
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

213
213
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

120
120
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

172
172
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

225
225
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

313
313
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

18
18
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

416
416
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

56
56
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

198
198
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

319
319
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

68
68
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

208
208
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

266
266
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

142
142
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

168
168

Meer sportnieuws