'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

door
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen profiteert van die goede flow. Integendeel: enkele zomeraanwinsten komen nauwelijks nog aan bod op de Bosuil. Een van hen lijkt na amper een halfjaar alweer op weg naar de exit. 

Marc Overmars moest vorige zomer shoppen met een gelimiteerd budget, met het nodige kwaliteitsverlies tot gevolg. Ook nu het stilaan beter draait lijkt de meerwaarde van heel wat nieuwkomers bijzonder beperkt. Denk maar aan Mahamadou Diawara en Isaac Babadi, geleend van respectievelijk Olympique Lyon en PSV.

LEES OOK: 'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Miscast van Overmars

Met opgeteld amper basisplaatsen in de competitie pastte het duo al niet meteen in de plannen van Stef Wils, onder wie ze gaandeweg uit beeld verdwenen. Voorlopig bracht ook de trainerswissel erg weinig soelaas. Behalve een invalbeurt van een halfuurtje tegen KRC Genk mocht Diawara bijvoorbeeld niet meer opdraven.

Hoewel er met Joseph Oosting nu een landgenoot aan het roer staat blijkt het met Babadi niet veel beter gesteld. En dus oppert Gazet van Antwerpen dat hij wel eens in januari al kan terugkeren naar Eindhoven, waar hoofdcoach Peter Bosz naar eigen zeggen de spelmaker zijn situatie alvast nauwlettend in de gaten houdt.

Babadi verlaat Bosuil

"Ik ben in Antwerpen naar een wedstrijd gaan kijken en daar hoopte ik Isaac te zien. Dat is ook gebeurd, na afloop en op het veld in de laatste tien minuten. Dat was weinig. Het is wel eens goed dat jongens voelen dat je nergens zomaar in het elftal staat, maar hopelijk pikt hij zaken op en gaat hij stappen maken", klinkt het.

Een vervroegde stopzetting van de samenwerking halfweg het seizoen valt nog volgens de krant dan ook niet te sluiten. "Als er geen beterschap komt qua speelminuten en beide partijen zijn het erover eens dat hij beter terugkeert, kan PSV hem nog in tweede klasse bij Jong PSV laten spelen", luidt het. Wordt allicht vervolgd.

Babadi verdient meer kansen

Meest recent

Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

0
0
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

86
86
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

78
78
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

123
123
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

34
34
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

194
194
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

75
75
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

79
79
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

105
105
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

307
307
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

88
88
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

427
427
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

230
230
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

65
65
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

201
201
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

446
446
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

562
562
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

72
72
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

78
78
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1120
1120
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

288
288
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

954
954
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

248
248

Meer sportnieuws