‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

door
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV Mechelen wordt coach Onur Cinel nadrukkelijk in verband gebracht met een ontslag. Groen-Zwart dreigt tijdens de wintermercato ook een goudhaantje te verliezen.

Nazinho stond afgelopen zomer dicht bij een knaltransfer naar Betis Sevilla, maar op de valreep viel de deal in het water. Cercle Brugge wilde minstens zes miljoen euro ontvangen en de Portugees zit dus nog bij Cercle Brugge, waar het dit seizoen wéér misloopt.

LEES OOK: Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Duidelijke boodschap

Na de nederlaag tegen KV Mechelen kwam doelpuntenmaker Nazinho met een duidelijke boodschap voor De Vereniging. “We moeten nu even bezinnen, deze match analyseren en kijken hoe we hier zo snel mogelijk kunnen uitgeraken”, citeerde Het Nieuwsblad.

De 22-jarige Portugees gaf ook een reden voor de slechte resultaten van Cercle Brugge. “We zijn een jonge groep en voor veel jongens is het hun eerste jaar in deze competitie.” Groen-Zwart staat voorlaatste met 13 punten uit 18 wedstrijden.

Toch nog jackpot?

Nazinho heeft bij Cercle nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 4 miljoen euro. Zal hij in de winter het zinkende schip verlaten? “Dat is nu niet belangrijk en ook niet aan de orde. Ik ben een speler van Cercle en lig hier nog onder contract.”

Nazinho beseft dat hij nog zal moeten afwachten. Cercle zal wéér de jackpot eisen. “De bal ligt dus niet in mijn kamp. Mijn eerste bekommernis is nu om die twee resterende matchen te spelen en ook proberen punten te pakken om zo snel mogelijk onderin weg te komen.”

Denk jij dat Nazinho komende wintermercato Cercle zal verlaten?

Meest recent

Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

13
13
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

60
60
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

84
84
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

202
202
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

58
58
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

155
155
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

104
104
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

68
68
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

22
22
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

107
107
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

162
162
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

368
368
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

270
270
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

229
229
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

375
375
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

52
52
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

486
486
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

351
351
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

696
696
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

477
477
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

356
356
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

78
78
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

136
136
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

802
802
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

637
637

Meer sportnieuws