KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s wonnen met 2-0 tegen een onmondig Malinwa. Het stormt Achter de Kazerne want na afloop waren de spelers snoeihard.
Pas in de tweede helft wist Charleroi afstand te nemen van KV Mechelen na doelpunten van Guiagon en Nzita. Malinwa had amper vier schoten met geen enkel op doel. De nederlaag lag na de match dan ook zwaar op de maag.
LEES OOK: Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal
Zware uithaalKapitein Fredrik Hammar wilde zijn spelers niet onder de bus gooien, maar zag toch een domme penaltyfout van Moncef Zekri. “Het is dubbel, want het is een domme fout, maar ik ben geen speler die tijdens een match op iemand zal vitten als die dan nog 100% alles geeft en na de match zal ik ook niet slecht praten over een speler.”
De aanvoerder stak vervolgens toch een hart onder de riem voor zijn ploegmakkers. “We zitten met een jonge groep”, citeerde Het Nieuwsblad. “Als je dan zoiets zou doen, helpt hen dat niet vooruit. Ik probeer altijd de kapitein te zijn die energie wil brengen in de groep en na een jaar in België te zijn hoop ik dat iedereen dat ondertussen weet.”
Slecht gevoel
KV Mechelen kon niets creëren tegen Charleroi. “Je kan ze op twee vingers tellen in plaats van op één hand, de uitgespeelde kansen die we gehad hebben. Goed, ik ben er zelf medeverantwoordelijk voor, want de club heeft me gehaald om ook voor creativiteit te zorgen en kansen te creëren.”
Malinwa wilde nochtans schitteren in de beker. “Als we winnen is het lachen, gieren, brullen, maar nu hou ik een slecht gevoel over. De beker is zo’n belangrijk toernooi voor ons. Eigenlijk wilde ik een ander woord zeggen, maar dat zal ik maar niet doen.”
Stephan Calander