Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de achtste finales eindigen. De Rouches lieten zich verrassen door FCV Dender en gingen met 3-2 onderuit op het veld van de rode lantaarn.
Die uitschakeling kwam zeer hard aan en na de wedstrijd volgden enkele stevige uithalen. Terwijl trainer Vincent Euvrard zijn eigen spelers hard aanpakte, richtte doelpuntenmaker Dennis Eckert Ayensa zijn pijlen op Dender.
LEES OOK: Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit
Eckert Ayensa haalde zwaar uit naar DenderIn een interview met DAZN haalde de Duitser een paar keer stevig uit naar de tegenstander. Hij beschuldigde de Kadavers van 'vuil spel' en deed ook smalend over hun prestaties in de Jupiler Pro League.
"Vandaag vieren ze wel uitgebreid, maar als je naar de competitie kijkt hebben ze niet zoveel reden tot vieren", klonk het immers cynisch. Daarmee ging de aanvaller misschien toch een beetje over de schreef.
Excuses van slechte verliezer
Dat beseft hij ook, want nu gaat Eckert Ayensa door het stof. Op zijn sociale media biedt hij zijn verontschuldigingen aan Dender aan voor zijn weinig klasrijke uitspraken na de wedstrijd."Na een nachtje nadenken wil ik me verontschuldigen voor mijn woorden na de wedstrijd", schrijft hij.
"Op dat moment was ik een slechte verliezer en liet ik me meeslepen door mijn emoties", klinkt het nog. "Ik was duidelijk gefrustreerd en ontgoocheld dat we de wedstrijd verloren hadden en dat heb ik geuit met een smakeloze uitspraak over Dender, dat gewoon zijn overwinning vierde. Ik wens Dender veel succes in de volgende ronde van de beker en het allerbeste voor de rest van de competitie."
🔴 Dennis Ayensa présente ses excuses pour ses propos après le match d’hier soir.
— Au Cœur du Standard (@ACDStandard) December 3, 2025
🔴 Dennis Ayensa verontschuldigt zich voor zijn uitspraken van gisteravond na de wedstrijd.#RSCL pic.twitter.com/IetgIu5EVf
Jannick Lanckriet