Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie bekend en onder meer Simon Mignolet was weer één van de namen. Coach Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de Europese clash.
Club Brugge zal morgen richting Lissabon vertrekken waar in de Champions League het Portugese Sporting wacht. Hayen gaf zijn selectie al prijs en kan onder meer weer over Mignolet beschikken. De T1 sprak met Het Nieuwsblad over de goalie én Christos Tzolis.
LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting
Mignolet al fit?Hayen sprak over de fitheid van Mignolet. "Simon Mignolet? Het is te vroeg om te zeggen of hij gaat spelen, maar hij is ook belangrijk in de kleedkamer. Zeker voor onze jonge gasten tijdens onze campagne. Daarin speelt hij ook een rol.”
Nordin Jackers zal voorlopig nog onder de lat verschijnen bij Club Brugge. “Wanneer hij fit zal zijn? Wanneer alle parameters in orde zijn, maar dat is op dit moment nog niet zo. We blijven voorzichtig om een voorspelling te doen."
Wat met Tzolis?
De volgende vraag was hoe het met Tzolis was. De Griek is weer volledig terug. "Tzolis is voldoende fit om te spelen. Hij had op een gegeven moment rust nodig, en een geluk bij een ongeluk dat hij tegen Charleroi ziek was en kon rusten."
Hayen wilde zich overigens niet focussen op één gevaar van Sporting. "Welke spelers van Sporting we extra in de gaten houden? Iedereen, want we onderschatten geen enkele speler. Dat zou een grote fout zijn."
Stephan Calander