'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

door
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes op te maken. Ongetwijfeld zullen een aantal Belgische clubs daarbij in elkaars vaarwater komen. Zo zouden Club Brugge en Genk een oude transferstrijd nieuw leven in kunnen blazen.

Zij zouden weleens in de markt kunnen zijn voor offensieve versterking. Bij Genk bleek de spoeling de voorbije maanden weleens dun op de flanken, want Bonsu Baah vertrok in de zomer en spelers als Sor en Ito kampten met blessures.

LEES OOK: 'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Club en Genk binden strijd weer aan

Club investeerde dan weer stevig met de komst van Forbs en Diakhon, maar moet er ook rekening mee houden dat Tzolis volgende zomer wellicht zal vertrekken. Blauw-Zwart zou dus nu al een opvolger kunnen halen om die tijd te gunnen om zich in te werken.

Daarvoor zouden Genk en Club weleens kunnen gaan speuren in Engeland. Vorige lente werden ze al gelinkt aan Million Manhoef en volgens Sportsboom zouden ze zich deze winter opnieuw kunnen melden voor de 23-jarige Nederlander.

Ook Celtic op de loer

Die is momenteel nog aan de slag in de Engelse Championship bij Stoke City, maar daar loopt zijn contract in 2027 af. Als hij niet snel bijtekent, dan zal Stoke genoodzaakt zijn mee te werken aan een transfer.

De Engelsen zouden het contract van Manhoef wel willen verlengen, maar het wordt uitkijken of de speler nog langer op het tweede niveau wil blijven. Met Genk en Club kan hij toch een stap hogerop zetten, terwijl ook Celtic op de loer zou liggen. Manhoef zou wel de nodige miljoenen moeten kosten, want Stoke zou een pak meer vragen dan de 4 miljoen euro die ze begin 2024 voor zijn komst betaalden.

Zou Manhoef een versterking zijn voor Club of Genk?

Meest recent

'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

3
3
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

82
82
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

60
60
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

160
160
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

297
297
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

274
274
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

256
256
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

341
341
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

455
455
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

299
299
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

632
632
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

227
227
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

620
620
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

308
308
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1379
1379
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

463
463
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

446
446
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

425
425
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

309
309
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

539
539
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

383
383
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

244
244
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

419
419

Meer sportnieuws