'Club Brugge & KRC Genk kruisen degens op transfermarkt'

319 stemmen
'Club Brugge & KRC Genk kruisen degens op transfermarkt'

Club Brugge versloeg zondag KRC Genk en naderde zo tot op één puntje van de koploper. Ook na het seizoen lijken de twee voornaamste titelkandidaten van plan om elkaar het vuur aan de schenen te leggen. Zo dreigen ze op de zomermercato opnieuw in mekaars vaarwater te belanden.

In het recente verleden lieten Belgische topploegen wel vaker een oogje vallen op dezelfde targets. Dat is volgens Daily Record nu ook het geval voor Million Manhoef, dit seizoen goed voor zes doelpunten en vier assists in 35 optredens voor de Engelse tweedeklasser Stoky City. Daar ligt de 23-jarige Nederlander nog tot medio 2027 vast.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

KRC Genk versus Club Brugge

Club en Genk zijn weliswaar niet de enige gegadigden, want ook bij Celtic, Burnley en Sheffield United zou Manhoef op de radar staan. Hoewel zijn marktwaarde 'slechts' op 3,5 miljoen wordt geschat zou zijn huidige werkgever dan ook boter bij de vis verlangen. Naar verluidt bedraagt zijn prijskaartje maar liefst een slordige 11,5 miljoen.

Geen spek voor de bek van Club noch Genk, al merkt het Britse medium wel op dat die som nogal naar de hoge kant lijkt. Zelf legde Stoky City, dat via een opbod de prijs hoopt op te drijven, vorig jaar zelf een viertal miljoen op tafel om de linkspoot weg te plukken bij Vitesse. Benieuwd of Dimitri de Condé en/of Dévy Rigaux doorduwen.

Opvolger Tzolis of Karetsas?

Dat men zowel in Jan Breydel als de Cegeka Arena speurt naar versterking op de flanken is geen verrassing. Zelfs zonder een eventuele exit van Christos Tzolis lijkt een winger geen overbodige luxe voor Blauw-Zwart, dat mede dankzij de doorbraak van Chemsdine Talbi in januari geen vervanger voor Andreas Skov Olsen in huis haalde.

Genk moet dan weer rekening met een mogelijk vertrek van goudhaantjes Konstantinos Karetsas en Christopher Bonsu Baah, die allebei wellicht hoogstens nog een seizoen aan boord zullen blijven. Zelfs in dat ideale scenario past het niettemin bij de Limburgse stijl van het huis om op voorhand te anticiperen op een toekomstige transfer.

Wie zal Manhoef strikken?

Meest recent

Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

62
62
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

38
38
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

624
624
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

71
71
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

124
124
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

116
116
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

36
36
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

265
265
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

290
290
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

117
117
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

140
140
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

157
157
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

43
43
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

364
364
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

43
43
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

359
359
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

122
122
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

339
339
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

137
137
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

257
257
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

201
201
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

129
129
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

46
46
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

115
115

Meer sportnieuws