'Club Brugge & KRC Genk kruisen degens op transfermarkt'

door
'Club Brugge & KRC Genk kruisen degens op transfermarkt'

Club Brugge versloeg zondag KRC Genk en naderde zo tot op één puntje van de koploper. Ook na het seizoen lijken de twee voornaamste titelkandidaten van plan om elkaar het vuur aan de schenen te leggen. Zo dreigen ze op de zomermercato opnieuw in mekaars vaarwater te belanden.

In het recente verleden lieten Belgische topploegen wel vaker een oogje vallen op dezelfde targets. Dat is volgens Daily Record nu ook het geval voor Million Manhoef, dit seizoen goed voor zes doelpunten en vier assists in 35 optredens voor de Engelse tweedeklasser Stoky City. Daar ligt de 23-jarige Nederlander nog tot medio 2027 vast.

LEES OOK: Goudhaantje Genk staat op: "Beter dan ooit!"

KRC Genk versus Club Brugge

Club en Genk zijn weliswaar niet de enige gegadigden, want ook bij Celtic, Burnley en Sheffield United zou Manhoef op de radar staan. Hoewel zijn marktwaarde 'slechts' op 3,5 miljoen wordt geschat zou zijn huidige werkgever dan ook boter bij de vis verlangen. Naar verluidt bedraagt zijn prijskaartje maar liefst een slordige 11,5 miljoen.

Geen spek voor de bek van Club noch Genk, al merkt het Britse medium wel op dat die som nogal naar de hoge kant lijkt. Zelf legde Stoky City, dat via een opbod de prijs hoopt op te drijven, vorig jaar zelf een viertal miljoen op tafel om de linkspoot weg te plukken bij Vitesse. Benieuwd of Dimitri de Condé en/of Dévy Rigaux doorduwen.

Opvolger Tzolis of Karetsas?

Dat men zowel in Jan Breydel als de Cegeka Arena speurt naar versterking op de flanken is geen verrassing. Zelfs zonder een eventuele exit van Christos Tzolis lijkt een winger geen overbodige luxe voor Blauw-Zwart, dat mede dankzij de doorbraak van Chemsdine Talbi in januari geen vervanger voor Andreas Skov Olsen in huis haalde.

Genk moet dan weer rekening met een mogelijk vertrek van goudhaantjes Konstantinos Karetsas en Christopher Bonsu Baah, die allebei wellicht hoogstens nog een seizoen aan boord zullen blijven. Zelfs in dat ideale scenario past het niettemin bij de Limburgse stijl van het huis om op voorhand te anticiperen op een toekomstige transfer.

Wie zal Manhoef strikken?

Meest recent

Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

17
17
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

61
61
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

26
26
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

34
34
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

103
103
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

189
189
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

102
102
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

203
203
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

74
74
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

117
117
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

127
127
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

58
58
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

243
243
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

152
152
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

201
201
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

212
212
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

204
204
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

139
139
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

334
334
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

152
152
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

687
687
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

203
203
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

499
499
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

290
290
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

122
122

Meer sportnieuws