Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in de Premier League. Na elf speeldagen staat het voorlopig pas zevende, maar de achterstand op de top vier bedraagt slechts één punt. Desondanks blijft versterking welkom.
United haalde in de zomer al stevig uit op de transfermarkt. Daarbij lag de focus op de aanval, waar Mateus Cunha, Bryan Mbeumo en Benjamin Sesko voor elk ongeveer 75 miljoen euro werden binnengehaald.
LEES OOK: Rode Duivel stuurde Man Utd wandelen: "Woord al gegeven"
United zoekt een zesDaarnaast kwam er met Senne Lammens ook een nieuwe doelman. Maar één target slaagde United er niet in om binnen te halen. Ze aasden immers ook op de komst van een nummer zes, maar die werd niet gevonden. Ze probeerden Carlos Baleba weg te halen bij Brighton, maar dat lukte niet.
United wil dat euvel dan ook in één van de komende mercato's verhelpen, liefst al in januari. Omdat Brighton een waanzinnig bedrag blijft vragen voor Baleba, verkent United nu wel andere pistes. Ze zouden een monsterbod kunnen uitbrengen.
Bod van 100 miljoen op komst
Volgens bepaalde bronnen zouden ze maar liefst 100 miljoen euro veil hebben voor de komst van Elliot Anderson. De 23-jarige was vorig seizoen één van de uitblinkers in het boerenjaar van Nottingham Forest en blijft ook dit seizoen indruk maken. Hij mocht zo in september debuteren bij Engeland.
Het is wel maar de vraag of Forest zal willen meewerken aan een transfer en dus worden er ook alternatieven in de gaten gehouden. Zo valt ook de naam van Angelo Stiller. De 24-jarige Duitse international van Stuttgart zou vooral in de bovenste schuif liggen bij Ruben Amorim.
Jannick Lanckriet