Hazard komt met verbazende verklaring over Anderlecht

594 stemmen
Hazard komt met verbazende verklaring over Anderlecht

Thorgan Hazard een probleem? We haalden het al eerder van niet, en dat bewees de ex-Gouden Schoen al vaker in de Jupiler Pro League. Hij was weer beresterk tegen Club Brugge en de voormalige Rode Duivel was dan ook bijzonder tevreden na de verdiende zege tegen Club Brugge.

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Beresterke Hazard

Hazard was wéér betrokken bij de goal van Anderlecht. Hij gaf een assist, waardoor Brandon Mechele een own-goal scoorde. De smaakmaker van Anderlecht sprak na het duel met Het Nieuwsblad.

“Een opluchting. Het was lang geleden dat we ze nog eens konden kloppen. Het is een overwinning die deugd doet. We wisten dat er iets mogelijk was vandaag. De coach had ons goed voorbereid", vertelde Hazard na de match.

Reeks neerzetten

"Bravo aan het team. We hebben goed verdedigd, en veel kansen gecreëerd. Het was nodig want Brugge heeft veel kwaliteiten dat zagen we woensdag nog in de Champions League tegen Barcelona", zei de sterkhouder nog.

Na een 6 op 6 heeft Anderlecht nu La Louvière en Union SG als volgende opdrachten. Paars-Wit wil verdergaan op zijn elan. "Nu moeten we een reeks neerzetten", beseft Hazard.

"Het is belangrijk om een aantal wedstrijden na elkaar te zetten. Dat missen we soms. Te vaak zakt ons niveau na een gewonnen wedstrijd. Zo’n reeks zal goed zijn voor het vertrouwen. Het was ook goed om de laatste match voor de interlandbreak te winnen. Nu kunnen we met een goed gevoel wat rust nemen en een klein beetje vieren", klonk het nog.

Hazard sprak over zijn goede seizoen. "Het klopt dat ik in een goede periode zit. Ik speel vaak en ben beslissend. Ik kamp niet met blessures. Zeker op mijn leeftijd moet je je lichaam dan beter verzorgen. Meer doen. We werken hard op Anderlecht. Zo hard dat ik zelfs verbaasd was toen ik hier aankwam. Hier wordt nog harder gewerkt dan in Duitsland. En dat is moeilijk.”

Een sterke Hazard tegen Club?

Meest recent

'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

69
69
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

219
219
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

76
76
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

195
195
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

321
321
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

283
283
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

146
146
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

83
83
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

334
334
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

213
213
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

233
233
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

421
421
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

173
173
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

128
128
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

436
436
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

144
144
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

161
161
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

546
546
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

861
861
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

91
91
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

229
229
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

279
279
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

60
60
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

658
658
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

133
133

Meer sportnieuws