Lammens geeft extra reden: "Daarom trok ik naar Man Utd"

door
Lammens geeft extra reden:

Senne Lammens versierde aan het einde van de zomermercato een gigantisch mooie transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United. Hij kostte de Engelse club ruim 20 miljoen euro. Een zeer goede deal en Lammens maakt indruk.

In Engeland was er aanvankelijk veel kritiek op de transfer van Lammens. Ze kenden de doelman niet en gingen al volop oordelen. Zelfs voormalige boegbeelden waren al meteen scherp, zonder hem ook maar een minuut aan het werk te hebben gezien.

LEES OOK: Lammens in shock bij Man Utd: “Nog nooit meegemaakt”

Transfer naar Manchester United

Lammens beseft dat hij een risico nam, want Man Utd is al jaren op drift. "Je zou het een risico kunnen noemen, maar ik zag het ook als een perfecte kans. Dit blijft de grootste club van Engeland en ik wist dat ik hier kansen zou krijgen."

Lammens trok zich weinig aan van de kritiek bij zijn transfer. Hij deed wel zijn huiswerk, ook bij de nationale ploeg. Hij vroeg raad aan ervaringsdeskundigen bij de Rode Duivels, dat verklaart hij aan Het Laatste Nieuws. Met Thibaut Courtois en Matz Sels sprak hij daarover.

Rol bij de Rode Duivels

Een transfer naar Manchester United opent voor hem ook de deur om meer aanzien te krijgen bij de Rode Duivels. Daar lijkt hij zeker te zijn van een plaats in de kern als hij eerste doelman blijft op Old Trafford. Zijn start was er alvast zeer goed.

"Op dit moment is het duidelijk dat Courtois en Sels boven mij staan in de pikorde. Ik moet me nog meer bewijzen. Natuurlijk is het ook een doel van mij om in de toekomst de nummer één van de Rode Duivels te worden. Daarom heb ik deze stap ook gezet naar Man United", aldus Lammens.

Gaat Lammens ooit de nummer 1 worden onder de lat?

Meest recent

Hand overspeeld? 'Club ziet grootmacht afhaken'

Club Brugge realiseerde in de zomer weer de nodige lucratieve uitgaande transfers. Maxim De Cuyper, ...

15
15
Hasi komt met verrassende reactie op keiharde kritiek

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en dat wordt een zeer belangrijke match. Het ...

32
32
Nieuwe kans? Leko speelt open kaart over Vanzeir

AA Gent plaatste zich donderdagavond vlotjes voor de achtste finales van de beker. De Buffalo's ...

21
21
Flinke domper Anderlecht: titularis weken out

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en voor die wedstrijd staat er alweer heel wat ...

87
87
Van Gucht vliegt uit de bocht: 'Rechtbank vernietigend'

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Strijd tussen Club en Anderlecht, vertrekkers in de maak'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

117
117
Lammens in shock bij Man Utd: “Nog nooit meegemaakt”

Senne Lammens maakte afgelopen zomer op de valreep de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester ...

92
92
Lokeren mee in woelige storm: spijt van Nainggolan?

Radja Nainggolan kende een illustere carrière bij clubs als Internazionale, AS Roma en ...

54
54
Messi zat bijna bij Ronaldo: “Hij werd resoluut afgewezen”

De rivalenstrijd tussen Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld de geschiedenisboeken ...

26
26
‘Anderlecht-beleid zwaar onder druk: Renard de dupe’

RSC Anderlecht zit weer in de penarie. De supporters waren niet tevreden over de prestatie in de ...

213
213
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

97
97
Westerlo-voorzitter maakt eigen spelers compleet af

Er was één grote verrassing in de Croky Cup: tweedeklasser Beerschot won in eigen huis ...

81
81
'D-Day DAZN en Pro League: Belgische clubs in zak en as'

De perikelen rond DAZN, de telecomproviders en de Pro League blijven voortduren. Er is nog steeds ...

595
595
Euvrard voor topper tegen Charleroi: "Uiterst zeldzaam"

Standard moet dit weekend aan de bak tegen Sporting Charleroi. Een partij die ze moeten winnen, want ...

61
61
Hand van Mazzu al duidelijk: "Merkten we meteen"

OH Leuven kon eindelijk nog eens proeven van een overwinning. Felice Mazzu won met OHL met 1-3 op ...

86
86
Droomverhaal bij STVV: "Heb mijn moment gepakt"

STVV wist met 0-1 te winnen van Knokke en wist zich zo te plaatsen voor de volgende ronde van de ...

45
45
Vanhaezebrouck terug trainer bij Anderlecht?

RSC Anderlecht staat voor een cruciaal duel tegen KV Mechelen. Winnen is meer dan ooit nodig, ...

634
634
Zeqiri doet boekje open over vertrek bij Standard én Genk

KRC Genk verkocht afgelopen zomer Andi Zeqiri voor een bedrag van ruim 2 miljoen euro aan Widzew ...

215
215
Cercle Brugge eindelijk met de zege, Gerkens niet tevreden

Cercle Brugge kon eindelijk nog eens winnen. In de Beker van België wisten ze met 1-0 de zege ...

45
45
Boskamp: "Belachelijk van de fans van Anderlecht"

RSC Anderlecht won met 2-0 van Ninove, maar de prestatie was na de vroege 2-0 van een onthutsend ...

272
272
Club Brugge in shock: Celtic lokt Hayen met monsterloon

Plots duikt Nicky Hayen op de shortlist van Celtic na het vertrek van Brendan Rodgers. De Schotse ...

713
713
Megastunt een feit: "Horen thuis in Jupiler Pro League"

Er vielen zeer weinig verrassingen te noteren in de Croky Cup. Dat is in principe jammer, want ...

156
156
Lammens geeft extra reden: "Daarom trok ik naar Man Utd"

Senne Lammens versierde aan het einde van de zomermercato een gigantisch mooie transfer van Royal ...

144
144
Stijnen oordeelt na pandoering: "Dat had niet gemogen"

Stijn Stijnen hoopte stiekem met Patro Eisden eens ouderwets te stunten op het veld van AA Gent. Dat ...

110
110
Deschacht: "Verschueren is fan van hem als trainer"

RSC Anderlecht is weer bijzonder pover bezig. De transfers zijn voorlopig geen succes en Besnik Hasi ...

565
565

Meer sportnieuws