Odjidja onthult naast welke 2 Belgische clubs hij nog greep

door
Odjidja onthult naast welke 2 Belgische clubs hij nog greep

Er staan woensdagavond nog enkele interessante affiches op het programma in de Croky Cup. Bekerhouder Club Brugge krijgt bijvoorbeeld het bezoek van Eendracht Aalst Lede en dat betekent dat een oude bekende terugkeert op Jan Breydel.

Dé bekendste speler van de fusieclub is immers zonder twijfel Vadis Odjidja. De intussen 36-jarige ex-Rode Duivel was van 2009 tot 2014 aan de slag bij Club. Dat was nog in het begin van zijn carrière en daarna doorzwom hij heel wat watertjes.

LEES OOK: Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Odjidja wou nog bij Belgische profclub tekenen

Odjidja was na zijn vertrek uit Brugge actief bij Norwich, Rotherham, Legia Warschau, Olympiakos en AA Gent. Zijn profcarrière sloot hij af bij Hajduk Split, waar hij in het seizoen 2023/24 nog aan de slag was. Daarna volgde een jaartje zonder voetbal, alvorens hij vorige zomer in Aalst opdook.

Nochtans had Odjidja graag zijn profcarrière nog in eigen land verdergezet. Hij vond anderhalf jaar geleden echter geen nieuwe club meer. In Het Nieuwsblad onthult hij dat gesprekken met twee teams op niets uitdraaiden.

Geen akkoord met twee clubs

"Ik heb wel gesprekken gevoerd, maar Deinze zat al in slechte papieren. En Zulte Waregem zei dat ik te duur zou zijn, terwijl we nooit echt over geld hadden gesproken", vertelt de middenvelder.

Bovendien wou Odjidja ook niet eender waar tekenen. Hij vertrok uit Kroatië omdat hij dichter bij zijn familie wou zijn en dat speelde ook in België een belangrijke rol. "Maar elke ochtend twee uur in de auto zitten over Antwerpen, en weer twee uur terug, dat is hetzelfde als in het buitenland zitten. Dus waren er weinig opties."

Had Odjidja in 1B nog van waarde kunnen zijn?

Meest recent

Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

25
25
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

11
11
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

197
197
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

247
247
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

710
710
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

203
203
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

245
245
Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

258
258
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

237
237
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

346
346
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

186
186
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

292
292
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

225
225
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

319
319
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2875
2875
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

620
620
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

422
422
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

319
319
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

222
222
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

464
464
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

179
179
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1339
1339
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

577
577
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1747
1747
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

505
505

Meer sportnieuws