Eden Hazard stopte met voetballen en dat op veel te jonge leeftijd. Thorgan Hazard is wel nog actief bij RSC Anderlecht. Vader Thierry sprak met La Dernière Heure en had het over zijn zonen. Hij kwam met twee opvallende verhalen.
Eden Hazard kondigde twee jaar geleden op amper 32-jarige leeftijd aan dat hij stopte met voetballen. Hij had toen geen club nadat hij en Real Madrid uit elkaar gingen. Blessures waren onder meer de boosdoener en Hazard verloor het plezier in het spelletje.
LEES OOK: Anderlecht-fans verbijsterd: bizarre clausule bij Hazard
Thorgan Hazard ooit sportief directeur?Vader Thierry Hazard is heel erg betrokken bij Tubize-Braine, de jeugdclub van de familie Hazard. Eden zal wellicht niet instappen bij de club, Thorgan mogelijk wel. De vader kwam met een opvallende mededeling.
"Het staat niet op de planning, maar als een van hen ooit een tweede carrière in het voetbal wil, bijvoorbeeld als sportief directeur, zou dat mooi zijn. Thorgan zie ik daar eventueel voor geschikt, maar niemand wordt daartoe verplicht", aldus vader Hazard.
Geen Union voor Hazard
Eden geniet momenteel van het leven. Hij speelt soms wat matchen met ex-voetballers voor goede doelen en dergelijke. Toen hij een vrije speler was, waren er plots geruchten over een transfer naar Union SG. Daar had vader Hazard ook nog wat over te melden.
“Er gingen ooit wilde geruchten dat Eden bij Union SG zou spelen, maar dat was gewoon een 'bêtise'. Hij stopte omdat hij niet langer plezier haalde uit het spel", zei de vader. Jammer, want het was zeer mooi geweest voor de Jupiler Pro League.
Claudio Reulens