Club Brugge verloor zondagavond met 2-1 van Standard, na een sterke eerste helft van de ploeg uit Luik. Op de linkerflank werkte Thomas Meunier hard, maar hij geraakte niet voorbij de verdediging.
"Ik probeerde om veel te bewegen, maar kreeg weinig ballen", begint Meunier op de officiële website van Club Brugge. "Ik heb me daarom iets vaker laten terugzakken, maar ook dat kon niet helpen. We hadden tijdens de eerste helft ook weinig balbezit, waardoor het sowieso moeilijk was om vooraan iets te forceren."
De spelers van Club Brugge schoten te laat wakker. "Standard was tijdens de eerste helft een stuk sterker dan ons en kwam ook verdiend op voorsprong. Uiteindelijk zijn we pas na hun tweede doelpunt wakker geschoten, maar dat was veel te laat. Bovendien gaven we beide doelpunten in geschenkverpakking weg. Dat weekje rust nu zal ons goed doen. Hopelijk kunnen we ons daarna herpakken."