Nog voor de rust stond Oud-Heverlee Leuven al 2-0 achter tegen Lierse. Uiteindelijk zou Lierse de wedstrijd met 3-1 winnen. Ronny van Geneugden, de oefenmeester van OH Leuven, weet dat zijn ploeg te weinig punten pakt buitenshuis.
"We waren nochtans met de beste wil van de wereld naar hier afgezakt", begon de coach vlak na de wedstrijd. "In de eerste helft hebben we een paar mooie kansen versierd. Maar met die twee tegengoals heb ik het moeilijker. Die hadden nooit mogen vallen. Bij de eerste staat Lierse in twee passes van het middenveld tot aan onze goal. Bij de tweede lijden we te makkelijk balverlies."
Van Geneugden zou graag een nieuw reglement invoeren. "Ik heb tijdens de rust ook gezegd aan mijn jongens dat OHL alleen maar punten kan pakken als iedereen op 90 tot 100 procent van zijn kunnen speelt. En dat was vandaag niet bij iedereen het geval. Blijkbaar kan dat echter alleen maar thuis. Ik ben dan ook grote voorstander om een nieuw reglement in te voeren: OHL speelt enkel nog thuis."