‘Dreun bij Club Brugge: zondebok zet valies klaar’

1988 stemmen
‘Dreun bij Club Brugge: zondebok zet valies klaar’

Bjorn Meijer werd tijdens de terugwedstrijd tegen RB Salzburg aan de rust naar de kant gehaald en symboliseerde de kwetsbaarheid van Club Brugge. Ondanks dat wil de club hem graag houden, maar Meijer staat nog altijd open voor een transfer en er is nog steeds interesse. Aan de juiste prijs zou Blauw-Zwart mogelijk toch overstag gaan. Blijft hij, of mag hij binnenkort echt zijn valies pakken?

LEES OOK: 'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Van held naar anti-held

Minuut 75 in de heenwedstrijd van de derde Champions-Leaguevoorronde tegen RB Salzburg. Roméo Vermant tikte de bal perfect binnen op de voorzet van Bjorn Meijer. Een echte spitsengoal. “Ik wist dat Bjorn de bal daar zou droppen”, zei de matchwinnaar na afloop in de Red Bull Arena.

Voor die beslissende – en levensbelangrijke – pass kwam Meijer voor de rust ook al twee keer dicht bij een assist. Na enkele invalbeurten en een groeiende vorm leek Meijer weer klaar om te starten als linksback bij Club Brugge. “Zien we stilaan de beste Meijer terug?” vroeg Het Nieuwsblad zich af.

In de terugwedstrijd tegen RB Salzburg ging Meijer echter terug naar af. Hij was niet scherp genoeg bij de 0-1 én 0-2 en symboliseerde de kwetsbaarheid van Club Brugge in de eerste helft. Meijer werd aan de rust vervangen door Kyriani Sabbe.

Dit seizoen zoekt Meijer duidelijk nog naar zijn beste vorm. De Nederlander was immers een jaar uit de roulatie door blessureleed en was pas sinds de play-offs in mei opnieuw speelklaar. Vandaag kampt hij niet met medische problemen, maar het is duidelijk dat hij nog niet op topniveau zit.

Club Brugge wil Meijer houden

Dit seizoen moet Bjorn Meijer opnieuw de concurrentiestrijd aangaan met Joaquin Seys op de linksachterpositie, maar die lijkt hij voorlopig te verliezen. “Meijer is nog geen De Cuyper”, signaleerde Hein Vanhaezebrouck al in Het Nieuwsblad.

Toch heeft Club Brugge alle vertrouwen in hem. Het is een publiek geheim dat Blauw-Zwart al lange tijd in gesprek is met de entourage van de Nederlander om zijn contract te verlengen. Meijers contract loopt nog tot 2026, dus hij begint aan zijn laatste contractjaar.

Zelfs na het debacle van het afspringen van zijn transfer naar Feyenoord staat Club nog steeds niet weigerachtig tegenover een verlengd verblijf van Meijer. Topfit is Meijer nog altijd een van de meest talentvolle linksbacks van de Jupiler Pro League, en bij Club wordt er niet aan getwijfeld dat ze die versie de komende maanden zullen zien.

Bovendien is Maxim De Cuyper intussen vertrokken, waardoor enkel Seys en Meijer nog overblijven voor de positie van linksachter. Volgens Het Nieuwsblad zijn de gesprekken over een contractverlenging opnieuw opgestart.

Meijer wil weg: zo verkoopt Club Brugge hem

Club Brugge heeft een duidelijk standpunt ingenomen over de situatie van Bjorn Meijer: zij willen hem graag langer aan de club binden.

Het afspringen van zijn transfer naar Feyenoord was geen streep door de rekening van de West-Vlamingen, maar wél voor Meijer. Hij had een akkoord over een contract van vier jaar en wilde zelf heel graag terugkeren naar Nederland.

Wat nu zal gebeuren? Zal Meijer alsnog bijtekenen bij Club Brugge, zoals de club oorspronkelijk wilde? Of zoekt hij opnieuw andere oorden op? Valerie Van Avermaet, clubwatcher voor Het Nieuwsblad, weet dat Meijer nog altijd openstaat voor een transfer en dat er nog steeds interesse heerst voor hem. Aan de juiste prijs zou Club Brugge mogelijk toch opnieuw overstag gaan om Meijer te verkopen.

Blijft Meijer bij Club, of trekt hij binnenkort zijn valies?

Meest recent

Nieuwe Gouden Schoen voor Genk? HVH oordeelt

Bij KRC Genk is het al een zeer bewogen zomer geweest. De Limburgers moesten door het plotse vertrek ...

10
10
'STVV plant dubbelslag: terugkeer smaakmaker en Saudi'

STVV staat voor een zeer druk seizoen, want het moet na de derde plaats van vorig seizoen al ...

12
12
Ronaldo doet monden openvallen met absurd miljoenenpark

Cristiano Ronaldo staat enkele dagen voor een bijzonder weekend. De Portugese superster stapt ...

16
16
Na Anthony vindt ook Bryan Limbombe een nieuwe club

Enkele jaren geleden werden de broers-Limbombe nog aangeschreven als grote talenten, maar de ...

9
9
Hoge verwachtingen van Antwerp-coach: "Hij overtuigde ons"

Bij Antwerp moesten ze zeer lang wachten op hun nieuwe trainer, want eerst moest de overname van de ...

64
64
'Transfersaga Vinicius Jr kent eindelijk ontknoping'

Real Madrid sloot vorig seizoen opnieuw af zonder trofee en dat zorgde voor een heuse revolutie in ...

55
55
Marc Coucke laat iedereen perplex achter bij absurd bod

Marc Coucke heeft het momenteel bijzonder druk. Terwijl de eigenaar van Anderlecht met paars-wit in ...

33
33
'Standard hakt keiharde knopen door over jonge talenten'

In het recente verleden rivaliseerde de jeugdopleiding van Standard nog met die van Anderlecht en ...

76
76
KV Mechelen stuurt opnieuw twee talenten naar Helmond

KV Mechelen beleeft tot dusver een vrij rustige transferzomer. Het zag met Halhal en Servais wel ...

26
26
Woelige aanloop Gent: vuurwerk aan hotel, icoon depanneert

Voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komend weekend, moeten Anderlecht en ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast, Real haalt stevig uit'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

197
197
Messi schittert weer bij Inter Miami: “Een Picasso-goal”

Lionel Messi (38) kende een ongelooflijk WK met Argentinië, maar in de finale bleek Spanje toch ...

45
45
Zulte Waregem broedt op groots JPL-plan dit seizoen

Zulte Waregem vocht afgelopen seizoen tegen de degradatie in de Jupiler Pro League en dat wil de ...

287
287
Jean-Marie Pfaff doet hartverscheurende bekentenis

Jean Marie Pfaff blijft een icoon van het Belgische voetbal en ziet met trots hoe SK Beveren opnieuw ...

207
207
Van den Heuvel geeft reden voor transfer van Club naar OHL

Vorig seizoen zaten ze bij Club Brugge toch een beetje met een keepersprobleem. Simon Mignolet en ...

202
202
'Real gruwelt na zeer straffe wending rond Rodri'

Real Madrid was deze zomer al zeer druk in de weer op de transfermarkt en lijkt van plan om in de ...

216
216
Genk legt weer piepjong talent vast

KRC Genk wist deze zomer een nieuwe recordtransfer te realiseren met de verkoop van Kos Karetsas aan ...

219
219
Vitor Bruno doet fans belofte: "Dat garandeer ik"

Vrijdagavond wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League afgetrapt. Anderlecht begint zondag ...

317
317
Wie legt Club en Union vuur aan schenen? Boudeweel oordeelt

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat dit weekend van start en het wordt uitkijken naar ...

527
527
Anthony Limbombe verrast iedereen met nieuwe club

Anthony Limbombe heeft een nieuwe club gevonden. De 31-jarige Belgische flankaanvaller zet zijn ...

85
85
Llansana spreekt ambitieuze taal voor PAOK Saloniki

Bij RSC Anderlecht staat hen een zeer zware taak te wachten met de uitmatch tegen PAOK Saloniki. ...

261
261
AA Gent kraait victorie: "Buffalo's beste optie voor mij"

AA Gent beseft dat het van moeten is vanavond. De Buffalo's moeten aan de bak in Zweden tegen ...

257
257
FIFA komt met officieel statement over toekomst Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino staat onder zware druk, nadat hij het plan had om de ...

310
310
'Club Brugge stunt met nieuwe Tzolis: 17M-sensatie op komst'

Club Brugge heeft een opvallende transferstunt op het oog. Blauw-zwart praat over een definitieve ...

1234
1234
Geen Anderlecht: Mbemba heeft nieuwe club beet

Chancel Mbemba zet zijn carrière voort in Saudi-Arabië. De 31-jarige Congolese ...

131
131

Meer sportnieuws