KRC Genk opent het nieuwe seizoen met een topper van jewelste tegen Club Brugge. De Limburgers hopen meteen met een forse opsteker aan het seizoen te beginnen. Trainer Thorsten Fink blikte via de clubkanalen alvast vooruit naar het treffen met de bekerwinnaar.
Racing Genk zag tot op heden enkel Mike Penders en Christopher Bonsu Baah vertrekken. Genk zou dus nog voldoende gerodeerd moeten zijn. Fink geeft dat ook toe via de clubkanalen.
LEES OOK: Nieuwe nummer 1 in Genk: Fink hakt keepersknoop door
Automatismen bij KRC Genk"Omdat er weinig wijzigingen zijn gebeurd, blijven de automatismen grotendeels behouden. Dat helpt om onze spelprincipes verder te verbeteren. We bouwen rustig voort op het sterke seizoen van vorig jaar én op de goede voorbereiding”, aldus Fink.
De coach is zeer te spreken over de inzet en kwaliteit op training: “Mijn spelers zijn stuk voor stuk supergemotiveerd en tonen zich elke dag opnieuw. Er heerst een felle, maar gezonde concurrentiestrijd.
Lof voor Club Brugge
"De sfeer in de kleedkamer is uitstekend en de nieuwe jongens hebben zich snel geïntegreerd in de groep. Ik verwacht dat we dit seizoen zo’n vijftig wedstrijden zullen spelen, dus we zullen iedereen nodig hebben", verwijst Fink naar de nakende Europese campagne.
Met Club Brugge wacht er wel al meteen een heel zware taak. “Club Brugge is een topploeg met enorm veel individuele kwaliteit. Maar wij geloven in onszelf en zijn voor niemand bang. We moeten onze identiteit trouw blijven: de bal durven opeisen, initiatief nemen en zo snel mogelijk in ons ritme komen.”