Beerschot maakt zich op voor zijn terugkeer in de Challenger Pro League, nadat het verblijf in 1A beperkt bleef tot slechts één seizoen. Het gaat op zoek naar promotie met Mo Messoudi als nieuwe coach én een fel vernieuwde kern.
Op het Kiel namen ze deze zomer al afscheid van maar liefst vijftien spelers. Verschillende spelers vertrokken nadat hun (huur)contracten afliepen, terwijl anderen kozen voor een club in 1A of het buitenland.
Daardoor moet Beerschot zoeken naar vervangers, maar op één sterkhouder kunnen ze komend seizoen alvast toch nog rekenen. De club laat immers weten dat er nog een akkoord gevonden werd met Ryan Sanusi.
LEES OOK: Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK
Sanusi blijft toch bij BeerschotDe aanvoerder was einde contract, maar tekent nu toch voor één seizoen bij. De 33-jarige middenvelder begint zo aan zijn zesde seizoen op het Kiel. Nadat hij al zijn jeugdopleiding bij Beerschot gekregen had, keerde Sanusi in 2019 terug na passages bij Willem II, FC Oss, Sparta Rotterdam en Grenoble.
"Vorig seizoen heb ik door een blessure een groot deel van het jaar moeten missen", reageert Sanusi. "Samen met de medische staf heb ik keihard gewerkt om op het einde toch nog enkele minuten te kunnen maken. Dat moment herinnerde me eraan waarom ik dit doe."
𝙍𝙮𝙖𝙣 𝙎𝙖𝙣𝙪𝙨𝙞 𝙗𝙡𝙞𝙟𝙛𝙩 𝘽𝙚𝙚𝙧𝙨𝙘𝙝𝙤𝙩 𝙩𝙧𝙤𝙪𝙬.
— K. Beerschot V.A. (@kbeerschotva) July 16, 2025
Lees meer op onze website: https://t.co/hPe4cW4Rue pic.twitter.com/Ap5V1qhiK3
Prestatiegericht contract
"De steun van onze fans is ongeëvenaard. Beerschot voelt als thuiskomen – en er is geen plek waar ik liever ben. Ik ben dan ook ontzettend blij dat ik ook dit seizoen deel mag uitmaken van deze geweldige club."
Het blessureleed van Sanusi in het voorbije jaar zorgde ervoor dat de onderhandelingen even aansleepten, maar uiteindelijk vonden beide partijen alsnog. Uiteindelijk zou hij een prestatiegericht contract ondertekenen.