Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

door
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel:

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen Spanje in de tweede match op het EK. Daar lijken ze bij voorbaat kansloos tegen, of toch niet? Er is immers terecht hoop bij de Belgische speelsters.

LEES OOK: Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Flames willen stunten tegen Spanje

Spanje is wellicht de beste ploeg in het vrouwenvoetbal. Enkele maanden geleden wisten ze daar nog zeer sterk voor de dag te komen. Ze stonden 0-2 voor, maar het werd nog 3-2 voor Spanje. Anderhalve maand geleden werd het wel nog 1-5 in Leuven. Janice Cayman gelooft in een stunt.

"We zijn ze nog net tegengekomen, dus we weten waar we ze pijn kunnen doen en waar wij sterk in moeten zijn. Het zal een kwestie worden van morgen uit te voeren van wat we weten dat we kunnen. Als we op achterstand komen, zal het moeilijk worden. Dat valt te vermijden. Maar dan nog blijft het voetbal", verklaarde ze aan Sporza.

In voetbal kan alles

Bondscoach Elisabet Gunnarsdottir wil dat vertrouwen in een stunt uiteraard overbrengen naar de rest van de groep. Het is belangrijk om toch iéts te rapen en zeker geen pandoering te krijgen. De tweede plaats in de poule is het doel.

"We speelden daar met geweldige intensiteit. Ik weet niet of het omdat het de eerste match onder mij was, maar ik wil dat zeker opnieuw zien morgen", zei de IJslandse coach. Geschiedenis schrijven tegen Spanje, het zou veel weerklank geven in het vrouwenvoetbal. Daar is ze echter niet mee bezig.

"Geschiedenis schrijven is altijd mooi, maar we moeten focussen op de wedstrijd en op niets anders. We moeten de match niet groter maken dan ze is. We hebben al zwaktes ontdekt bij hen in de vorige wedstrijden."

🔥 Populair bij onze lezers

'Totale ommekeer: Club Brugge start onderhandelingen op'
'Totale ommekeer: Club Brugge start onderhandelingen op'

Gaan de Flames stunten?

Meest recent

"Flop" en "Miskoop": Club speelt met vuur op transfermarkt

Slechts enkele dagen voor het nieuwe seizoen van start gaat in de supercup, staat Club Brugge KV op ...

45
45
'AA Gent is het beu en laat transfer schieten'

AA Gent moet dringend in actie schieten op de transfermarkt. De teller staat bij de Buffalo's nog ...

160
160
Italianen in shock door eerste trainingsfoto's De Bruyne

Voor Kevin De Bruyne begon dinsdag een nieuw hoofdstuk in zijn carrière. Na maar liefst tien ...

441
441
'Uittocht Charleroi komt op gang: 2 vertrekkers in de maak'

De start van het nieuwe Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden. Komend weekend is er al ...

37
37
Romano meldt volgende transfer voor Jonge Duivel

De transfermolen begint in de grote competities alsmaar meer op gang te komen en dat betekent dat er ...

55
55
'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

77
77
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

869
869
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

343
343
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

126
126
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

120
120
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

1229
1229
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

605
605
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

129
129
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1570
1570
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

162
162
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

508
508
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

171
171
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1378
1378
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

359
359
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

936
936
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

356
356
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

334
334
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

458
458
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1095
1095
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

549
549

Meer sportnieuws