Antwerp-fans eisen wraak na fiasco: “Smijt die nu buiten!”

door
Antwerp-fans eisen wraak na fiasco: “Smijt die nu buiten!”

Royal Antwerp FC kwam plots met het nieuws naar buiten dat Jelle Bataille de club zal verlaten. Zéér opmerkelijk want de verdediger verklaarde meermaals zijn liefde voor The Great Old. Al snel werd duidelijk dat de club echter een grove fout had gemaakt.

De 26-jarige Bataille had een deadline in zijn contract staan om te verlengen. Eind maart liep die al af en Antwerp had de clausule niet geactiveerd. Door een administratieve fout loopt Bataille aldus transfervrij de club uit, maar Antwerp kwam echter met een ander statement op de proppen.

LEES OOK: Erik Van Looy schiet raak bij knappe BV: "Heel heftig"

Antwerp stampt tegen schenen

Door het mislopen van de deadline liep het contract van Bataille op 30 juni af. Club en speler gingen nog om de tafel zitten, maar ook dat draaide uit tot een fiasco. Bataille wilde een meerjarige verbintenis, maar dat zag The Great Old dan weer niet zitten. Op sociale media reageerde Antwerp bikkelhard op zijn vertrek.

Antwerp stampte flink tegen de schenen van de fans door na te trappen op Bataille, een speler die nota bene ‘Den Dubbel’ op zijn achterwerk heeft getatoeëerd. “De club heeft beslist om niet meer verder te gaan met Jelle Bataille. Nochtans was het de intentie van de club om een jaar langer met elkaar door te gaan, aan de vooropgestelde optievoorwaarden.”

”Ook de speler heeft dezelfde intentie kenbaar gemaakt. Ondertussen blijkt echter dat Jelle en entourage de geldigheid van de optie willen betwisten om op die manier opnieuw aan tafel te kunnen gaan zitten. RAFC wenst niet mee te gaan in die strijd en gaat voor spelers die met 100% volle goesting onze rood-witte kleuren willen verdedigen”, luidde het statement.

Fans eisen wraak na fiasco

De supporters kwamen op sociale media massaal in opstand tegen Antwerp. “Degoutante communicatie die een club onwaardig is. Je blundert zelf dus natrappen is niet nodig!” en “Wie er ook verantwoordelijk is voor deze communicatie(stijl): smijt liever die mens buiten ipv 'n speler die z'n tijd bij de club liet vereeuwigen op z’n kont” zijn een paar van de reacties op X.

Heeft Antwerp een grote fout begaan door Bataille gratis te laten vertrekken?

Meest recent

Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

79
79
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

285
285
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

71
71
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

64
64
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

220
220
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

258
258
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

373
373
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

141
141
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

638
638
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

507
507
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

252
252
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

440
440
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

64
64
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

112
112
'Torino beslist nu al over langer verblijf Ngonge'

Napoli haalde in de zomer met Kevin De Bruyne een nieuwe Belgische ster binnen, maar liet tegelijk ...

35
35
"Zullen zien of Standard afwijzen de juiste beslissing was"

Er is de voorbije maanden bij Standard alweer heel wat veranderd. Dat liep echter lang niet altijd ...

94
94
Club Brugge mag dromen van Golden Boy

Elk jaar reikt de Italiaanse krant Tuttosport de Golden Boy Award uit, om de beste jonge speler op ...

182
182
‘Club Brugge in paniekstand: razendsnelle exit lijkt zeker’

De eerste A-cap van Aleksandar Stanković zet alles in een stroomversnelling bij Club Brugge. Zijn ...

440
440
Marc Coucke in shock: "Op één na allemaal failliet"

Een opvallende uitspraak in een interview met Humo doet de wenkbrauwen fronsen: “Op ...

189
189
Club stunt en haalt grote naam als T1 voor NXT

Vorig seizoen was Club NXT nog één van de revelaties in de Challenger Pro League en ...

410
410
Moeilijke start bij Anderlecht: Ouahbi geeft verklaring

Bij Anderlecht zullen ze straks met bijzondere aandacht de halve finale van het WK U20 volgen. Twee ...

202
202
'UEFA plant nu ook revolutie in WK- en EK-voorrondes'

De UEFA heeft de voorbije jaren niet stilgezeten en het Europese voetballandschap stevig hertekend. ...

187
187
België mag dromen: "Zo straf als Gouden Generatie"

De Belgische beloften kenden een zeer correcte interlandperiode. Ze wonnen met 0-7 van Wales en met ...

288
288
'Saga duurt voort: Mannaert woedend op Anderlecht'

Bij de KBVB willen ze een winnaarsmentaliteit invoeren. Vanaf de U17 draait het om winnen en niet ...

812
812
Gattuso zet druk: "Dan verhuis ik ver weg van Italië"

Italië gaat wellicht tweede eindigen in zijn groep. Ze zullen de barrages moeten spelen, want ...

71
71

Meer sportnieuws