Tweede aanwinst op twee dagen: KVM troeft AA Gent af

door
Tweede aanwinst op twee dagen: KVM troeft AA Gent af

KV Mechelen staat komend weekend voor een interessante test. Dan staat namelijk een oefenwedstrijd tegen promovendus La Louvière op het programma. In aanloop naar dat oefenduel mocht coach Fred Vanderbiest alvast twee verse krachten verwelkomen.

De Mechelaars hebben een woelig tussenseizoen achter de rug. . Zo besloot de club om de sportieve leiding te herschikken. Daarbij werd Tom Caluwé terug in huis gehaald als sportief directeur. De Nederlander Jurgen Streppel wordt dan weer een overkoepelende 'director of football' om de samenwerking met zusterclub Helmond Sport te optimaliseren.

Vervolgens werd de focus gelegd op de sportieve omkadering. Zo besloot men om Fred Vanderbiest na een behoorlijke interim-periode vast te benoemen als hoofdtrainer. Olivier Meul werd vastgelegd als 'Head of Medical & Performance', Gianni Chiffi is de nieuwe 'Performance Coach'.

LEES OOK: 'KV Mechelen duwt door: twee aanwinsten bijna rond'

Versterking voor Vanderbiest

Nu ook de omkadering op punt staat, kan de vernieuwde sportieve leiding zich volledig toeleggen op het vormen van de spelersselectie. Met Tijn Van Ingelgom en Tommy St. Jago had KVM al twee transfervrije koopjes gestrikt. Maandag werd dan weer de komst van verdediger Gora Diouf officieel gemaakt. En een dag later is de vierde aanwinst een feit.

Via de officiële kanalen kondigde KV Mechelen immers de transfer van Ryan Teague bekend. De controlerende middenvelder, een Australische international, komt over van Mebourne City. Eerder deed hij ook al ervaring op bij de Portugese clubs Famalicão en Covilha. Hij tekende tot medio 2028, met optie tot nog een extra seizoen.

Interesse Gent en Wrexham

De 23-jarige Teague kon rekenen op nog meer interesse. Zo laat KVM op de clubwebstek weten dat ook AA Gent en Wrexham aan zijn mouw trokken. Maar zijn keuze viel dus op het Mechelse project. "Ik voelde me meteen goed bij deze club. Na gesprekken met de coach en de sportief directeur werd al snel duidelijk dat deze club bij me past", aldus Teague, die een reis van 40 uur in de binnen heeft. "Teague heeft ambitie, net als wij. Hij was erg gecharmeerd door het project dat we hem voorgelegd hebben. Ik ben oprecht blij dat we hem aan onze kern kunnen toevoegen. Hij heeft een heel mooi profiel en potentieel om te groeien samen met onze club", aldus Caluwé.

Trending:

'Club Brugge in rep en roer: Feyenoord meldt zich plots'
'Club Brugge in rep en roer: Feyenoord meldt zich plots'

KVM kan volgend seizoen de revelatie in de JPL worden ...

Meest recent

‘Yannick Ferrera pakt uit met opvallende nieuwe uitdaging'

Yannick Ferrera werkte op de Belgische velden al onder meer bij Sporting Charleroi, Standard Luik, ...

0
0
‘Anderlecht vs Standard: Kaminski verbaast met keuze’

De Belgische (top)clubs kijken elkaar vaak in de ogen op de transfermarkt. Thomas Kaminski werd in ...

49
49
‘Arnaud Bodart heeft knappe knaltransfer te pakken’

Arnaud Bodart speelde jarenlang voor Standard Luik vooraleer hij na een heuse transfersoap in de ...

50
50
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club strijden, Tolu kiest'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

265
265
'Witsel weg bij Atlético: zijn volgende stap lekt uit'

Eerder werd al bevestigd dat Atlético Madrid niet meer door zal gaan met Axel Witsel. ...

244
244
Solden begonnen: 'Anderlecht op zucht van toptransfer'

RSC Anderlecht blijft gaan op de zomermercato. Na Cedric Hatenboer, Zoumana Keita, Mihajlo Cvetkovic ...

398
398
RWDM next? Lyon grijpt in, Textor onverbiddelijk weg

John Textor is er een boeltje van aan het maken. In Frankrijk werd Olympique Lyon gedegradeerd door ...

107
107
Lokeren kondigt grote veranderingen aan: nieuwe naam én logo

Terwijl Lokeren samen met Seraing en Franc-Borains een bommetje onder de competitiehervorming heeft ...

111
111
Opstand bij fans Anderlecht: "Hij moet nu weg!"

Wouter Vandenhaute blijft kop van jut bij RSC Anderlecht. De Paars-Witte fans hopen dat er nog zal ...

501
501
OHL verpatst neef Erling Haaland voor verrassend bedrag

Oud-Heverlee Leuven haalde Jonatan Braut Brunes in de zomer van 2023 voor 2,6 miljoen euro binnen, ...

86
86
Tweede aanwinst op twee dagen: KVM troeft AA Gent af

KV Mechelen staat komend weekend voor een interessante test. Dan staat namelijk een oefenwedstrijd ...

142
142
'Club Brugge wacht niet af: peperdure Jashari-opvolger'

Club Brugge houdt het been voorlopig stijf, maar de kans is groot dat Ardon Jashari deze zomer ...

408
408
Bom onder competitiehervorming: Union en co dienen klacht in

Komend seizoen wordt normaal gezien het laatste in de Jupiler Pro League mét Play-Offs. Maar ...

649
649
Club-fan Julie Vanloo getroffen door drama na EK-winst

Na de euforie, de complete deceptie. De Belgian Cats werden zondagavond voor de tweede keer op een ...

250
250
In afwachting drie aanwinsten: Standard laat tweetal gaan

Standard toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt en is nog lang niet klaar met ...

213
213
'Transfergesprekken lopen: Arokodare naar topcompetitie'

KRC Genk staat op punt om twee van zijn sterkhouders kwijt te spelen. Christopher Bonsu Baah is ...

659
659
Bijltjesdag Atlético: Witsel zonder pardon aan de kant geschoven

Atlético Madrid sneuvelde al vroegtijdig op het WK voor clubs en dat heeft zware gevolgen ...

103
103
'Union hangt spectaculair prijskaartje rond Sadiki'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

169
169
'Verrassingsaanval RSCA: nieuwe topschutter op komst'

Met het vertrek van Kasper Dolberg in het achterhoofd, werkt Anderlecht achter de schermen aan een ...

488
488
'Antwerp gaat voor uiterste in Lammens-dossier: twee pistes'

Bij gebrek aan extra inkomsten uit Europees voetbal, zal Antwerp FC tijdens de zomermercato enkele ...

474
474
'Details nieuw Jashari-bod onthuld: Club onder druk gezet'

AC Milan weigert voorlopig om de transfer van Ardon Jashari op te geven. Club Brugge KV hield het ...

652
652
WK Clubs: schokkende teloorgang Man City, ook Inter druipt af

De achtste finales van het wereldkampioenschap voor clubs hebben twee grote verrassingen opgeleverd. ...

239
239
'Anderlecht ruikt woekerwinst: prijskaartje Simic bekend'

RSC Anderlecht staat op punt om middenvelder Enric Llansana (Go Ahead Eagles) te strikken, de vijfde ...

816
816
'Toptransfer krijgt vorm: Club Brugge opent debatten'

Voorlopig zocht enkel Ferran Jutglà andere oorden op, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

1008
1008
'Genk heeft beet: De Condé rondt spraakmakende deal af'

Dimitri de Condé dacht deze zomer eens op zijn lauweren te kunnen rusten, maar het Head of ...

520
520

Meer sportnieuws