KRC Genk zwaait aanvaller na vijf jaar uit

door
KRC Genk zwaait aanvaller na vijf jaar uit

Bij KRC Genk voeren ze een aantal wijzigingen door. De club wil volgend jaar met zijn beloftenploeg veel beter voor de dag komen in de Challenger Pro League. De kern gaat daarom de nodige veranderingen ondergaan.

LEES OOK: 'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

Nuozzi verlaat KRC Genk

Zo maakte Cédric Nuozzi bekend dat hij KRC Genk verlaat. De 19-jarige linkerflankaanvaller is einde contract. Het avontuur stopt dus na vijf jaar bij de Limburgse club, dat maakte hij bekend via Instagram.

Ex-Standard

"Bedankt KRC Genk voor de 5 uitzonderlijke jaren. Na vijf gedenkwaardige seizoenen bereid ik me voor op een nieuw hoofdstuk in mijn carrière. Ik wil u hartelijk bedanken. De staf (technisch, medisch, administratief... )—jullie steun, advies en dagelijkse werk waren essentieel. Al mijn teamgenoten en collega's op de club— dit gedeelde avontuur zal voor altijd gegraveerd blijven. Ik verlaat deze mooie familie met herinneringen, vriendschappen en waarden. Hartelijk dank aan iedereen van jullie. Tot binnenkort voor nieuwe avonturen", aldus Nuozzi.

De aanvaller kwam vijf jaar geleden over van Standard. De grote doorbraak kon hij niet forceren in Limburg. Hij speelde geen enkele keer voor de eerste ploeg van Racing Genk. Hij mocht wel 58 matchen spelen voor Jong Genk, waarin hij 6 keer scoorde en 5 assists uitdeelde.

Bij Racing Genk kenden ze vorig jaar een zeer moeilijk seizoen in de Challenger Pro League. Ze wogen veel te licht en de club hoopt komend seizoen een beter figuur te slaan. Daarvoor zal het de kern van Jong Genk stabieler moeten maken en ook kwalitatief wat sterker.

Had Genk hem moeten houden?

Meest recent

Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

8
8
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

13
13
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

81
81
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

36
36
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

41
41
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

9
9
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

168
168
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

56
56
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

351
351
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

41
41
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

854
854
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

94
94
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

111
111
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

341
341
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

174
174
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

679
679
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

62
62
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

52
52
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

56
56
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

355
355
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

183
183
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

453
453
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

230
230
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

281
281
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

91
91

Meer sportnieuws